Tester Oprogramowania możliwość zdalnie

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Dla naszego klienta, wiodącej firmy na rynku, poszkujemy osoby na stanowisko Tester Oprogramowania

Twoje zadania:

-Przeprowadzanie ręcznych i automatycznych testów aplikacji internetowych i mobilnych
-Opracowywanie scenariuszy i procedur testowych
-Tworzenie raportów i dokumentacji
-Współpraca z zespołem projektantów i developerów
-Udział w spotkaniach zespołu scrumowego odpowiedzialnego za tworzenie produktu

Firma szuka Ciebie, jeśli:

-Znasz i rozumiesz dobre praktyki stosowane UX
-Masz doświadczenie w pracy opartej na metodach Agile'owe
-Potrafisz używać i stosować narzędzia do wykonywania testów
-Znasz biegle język angielski
-Masz za sobą 3 miesięczne doświadczenie (praca, staż, projekt studencki)

Firma oferuje:

-Dużą swobodę działania
-Elastyczny czas pracy
-Realny wpływ na rozwój projektu
-Zróżnicowane projekty dostępne dla zewnętrznych klientów
-Możliwość pracy zdalnej

CV z aktualną zgodą na przetwarzanie danych osobowych proszę kierować na adres annapiotrowicz89@interia.pl

Dodano dnia: 25-02-2020

Anna Piotrowicz

Zobacz wszystkie oferty Anna Piotrowicz

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy