Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Java Developer

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Dla naszego klienta poszukujemy dwóch Java Developerów.

Kluczowe Obowiązki:
• Projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności w zależności od potrzeb.
• Pod nadzorem Lidera zespołu programistów współpracowanie bezpośrednio z przydzielonymi kierownikami projektów, analitykami biznesowymi oraz zewnętrznymi zespołami IT i biznesowymi w celu wdrożenia żądań zmian i nowych funkcji.
• Będziesz odpowiedzialny za zmiany, które przechodzą przez wiele warstw, od przeglądarki aż po zaplecze baz danych, współpracując z innymi programistami.
• Będziesz wykorzystywał standardy, architektury i procesy, aby zapewnić zgodność wszystkich praktyk kodowych i programistycznych z wytycznymi firmy i najlepszymi praktykami branżowymi.
• Będziesz uczestniczyć we wszystkich aspektach cyklu życia projektu, przestrzegając rygorystycznych zasad i procedur testowania i promowania kodu zgodnie z procesami kontroli zmian w firmie.
• Ścisła współpraca z kolegami z wielu zespołów i dyscyplin, przynosząc korzyści zespołowi.

Obowiązki na co dzień:
• Napiszesz dobrze zaprojektowany, testowalny, wydajny kod
• Będziesz wspierać ciągłe doskonalenie poprzez badanie alternatyw i technologii oraz przedstawianie ich do przeglądu architektonicznego.
• Będziesz mieć wkład we wszystkie fazy cyklu rozwojowego
• Zapewnienie wysokiej dostępności i wydajności

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
1. Doświadczenie w stosowaniu technik programowania obiektowego
2. Solidne doświadczenie w tworzeniu Java
3. Dobra znajomość J2EE i architektury wielowarstwowej
4. Solidne zrozumienie standardowych zasad i procedur kontroli zmian oraz doświadczenie w pracy w środowisku IT z rygorystycznymi procedurami kontroli zmian
5. Doskonałe umiejętności organizacyjne, rozwiązywania problemów oraz pisemne / ustne umiejętności komunikacyjne
6. Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Niezbędne technologie:
• Java 1.8+
• Hibernacja / JPA
• Spring Framework
• Maven
• SVN, GIT
• Sieć: JSP, Struts 1, Spring MVC, HTML, JS
• JUnit / Mockito

Proces rekrutacyjny:
Jedno spotkanie (1,5h) w siedzibie klienta.

Wynagrodzenie:
Umowa B2B - do 1.000 PLN netto na dzień

Dodano dnia: 26-02-2020

HedOne

Zobacz wszystkie oferty HedOne

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy