Dynamics AX Developer

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Dla naszego klienta poszukujemy:
Dynamics AX Developera

Obowiązki:
· Projektowanie, modyfikowanie, rozwijanie, pisanie i wdrażanie aplikacji programistycznych.
· Wytwarzanie wymaganych produktów, które spełniają oczekiwania jakościowe klienta, przy użyciu zdefiniowanych narzędzi i procedur programistycznych.
· Przeglądanie, rozwijanie, integrowanie, modyfikowanie, debugowanie dokumentacji systemu programowania, w tym kodowanie, testowanie, debugowanie i instalowanie w celu obsługi systemów opracowanych przez organizację
· Konsultowanie się z użytkownikami w celu zidentyfikowania obecnych procedur operacyjnych i wyjaśnienia celów rozwojowych.
· Tworzenie dokumentacji opisującej rozwój programu, logikę, kodowanie i poprawki, w tym szczegółowy opis potrzeb użytkownika, funkcji programu i kroków wymaganych do opracowania lub modyfikacji programów komputerowych.
· Pisanie instrukcji dla użytkowników opisujące procedury instalacji i obsługi.
· Zarządzanie scenariuszami testów funkcji wraz z użytkownikami.

Pożądane doświadczenie:
· Co najmniej 4 lata równoważnego doświadczenia korporacyjnego.
· Doświadczenie techniczne z Microsoft Dynamic D365 i AX2012
· Wykazuje doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno ustne, jak i pisemne.
· Opiera się na doświadczeniu i osądzie przy planowaniu i realizacji celów; a także wykonywać różnorodne zadania.
· Demonstruje umiejętność pracy pod presją, pracy nad wieloma projektami jednocześnie i skutecznego zarządzania priorytetami.
· Płynnie posługuje się językiem angielskim.

Warunki współpracy:
17 000 PLN brutto na UoP

Dodano dnia: 26-02-2020

HedOne

Zobacz wszystkie oferty HedOne

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy