Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Android Developer

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

ANDROID DEVELOPER
Data rozpoczęcia: ASAP
Wynagrodzenie: do 12 000 PLN netto / UoP lub B2B

Obowiązki:

1. Wykonanie analizy technicznej oraz weryfikacji dla HMS i innych odpowiednich otwartych możliwości oraz zapewnienie wsparcia programistycznnego dla dostępu.
2. Branie udziału w optymalizacji funkcji, architektury i wydajności dla HMS i innych otwartych możliwości, które są dostępne dla programistów do tworzenia aplikacji.
3. Opracowywanie dokumentów techniczne dla odpowiednich otwartych możliwości, a także odpowiednie materiały do ​​komunikacji zewnętrznej, a także wspieranie i wdrażanie tych otwartych możliwości na rynkach poza Chinami.

Projekt w Javie.

Wymagania:

1. Licencjat lub wyższy, specjalizujący się w oprogramowaniu komputerowym lub dziedzinach pokrewnych.
2. Dobra znajomość ram rozwoju aplikacji na Androida i procesu tworzenia oprogramowania; być w stanie samodzielnie opracowywać produkty zgodnie z projektem i wymaganiami produktu; zapoznać się ze strukturą interfejsu użytkownika Android, wątkiem, funkcjami wątków i protokołami komunikacji sieciowej związanymi z Androidem, na przykład protokołami http, usługami sieciowymi i gniazdami; znać wskaźniki wydajności Androida.
3. Sprawne korzystanie z Android Studio IDE.
4. Silna analiza problemów i możliwości rozwiązywania problemów oraz silne poczucie odpowiedzialności.
5. Duch zespołu, umiejętności radzenia sobie z presją, pozytywne nastawienie oraz inicjatywa wtopienia się w zespół i oferowania pomocy w zarządzaniu zespołem.
6. Śledź na bieżąco nowe technologie w branży i chwyć trendy rozwoju technologicznego.

Język:
- Dobra znajomość języka angielskiego

Korzyści:
-Bonus system
-Multisport
-Opieka medyczna

Dodano dnia: 26-02-2020

HedOne

Zobacz wszystkie oferty HedOne

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy