Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Senior Java Developer

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Dla naszego klienta poszukujemy:
Senior Java Developera

Obowiązki związane z pracą:
-Opracowywanie aplikacji i narzędzi w celu spełnienia określonych potrzeb i wymagań biznesowych zgodnie z najlepszymi standardami branżowymi
-Codzienna współpraca z inżynierami systemowymi, analitykami i interesariuszami w celu wyjaśnienia wymagań i dostosowania oczekiwań dotyczących tworzonego oprogramowania z ciągłym postępem
-Rozbijanie problemów i szacowanie czasu na zadania programistyczne
-Zapewnienie członkom zespołu wsparcia i mentoringu
-Wykazanie umiejętności dokonywania świadomych wyborów technologicznych po przeprowadzeniu należytej staranności i oceny wpływu
-Pomaganie w projektowaniu interfejsów i wymianie informacji między modułami. Służenie jako ekspert merytoryczny (SME) w jednym lub większej liczbie głównych modułów
-Przeprowadzanie przeglądów projektów, definiowanie interfejsów między modułami kodu i stosowanie istniejących technologii do projektów
-Ocena wydajności aplikacji i jej optymalizacja / poprawa poprzez projektowanie i najlepsze praktyki kodowania

Forma współpracy:
UOP - 16 000 PLN brutto

Dodatkowy opis projektu:
Dostarczane przez nas rozwiązania programowe wspierają GE i jej klientów. Stworzysz aplikacje dla inżynierów lotnictwa i energetyki, które mają ogromny wpływ na zarządzanie produkcją części inżynierskich. Możesz także wspierać lokalne rozwiązania internetowe, takie jak aplikacje do zarządzania projektami biznesowymi.

Wymagane kwalifikacje / wykształcenie:
-Znajomość frameworka Spring (core, boot, security, data)
-Znajomość standardowych narzędzi programistycznych (maven, gradle, git)
-Podstawowa znajomość SQL i tematów związanych z bazą danych
-Praktyczne doświadczenie w architekturze mikrousług
-Znajomość dostawców infrastruktury chmury, takich jak Cloud Foundry / AWS
-Świadomość metodologii TDD, automatyzacji rozwoju, koncepcji CI / CD, standardowych narzędzi (junit, mockito)
-Wcześniejsze doświadczenia z metodologią Agile / Scrum lub chęć do pracy w takich
-Dodatkowe doświadczenie w Javascript / Typescript to plus
-Dobra znajomość języka angielskiego

Dodano dnia: 26-02-2020

HedOne

Zobacz wszystkie oferty HedOne

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy