Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Java Developer

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Podsumowanie pozycji
Nasz klient jest jednym z największych centrów badawczo-rozwojowych w Polsce z biurami w Warszawie i Krakowie. To tutaj powstaje najwyższej jakości oprogramowanie. Praca ich inżynierów wpływa na przyszłe działanie flagowych modeli urządzeń mobilnych i telewizorów, sieci mobilnych, instalacji multimedialnych, robotów, inteligentnych budynków i innych.

O zespole:
Pracujemy nad najnowszymi komercyjnymi rozwiązaniami dla LTE i 5G NR (nowe radio). Tworzymy oprogramowanie do przetwarzania połączeń, sieci dostępowej (RAN) i sieci szkieletowej (Core), a także rozwiązania analityczne dla sieci samoorganizujących się (SON).

Rola i obowiązki:
• Udział w pełnym cyklu produkcyjnym oprogramowania - wymagania, specyfikacja, architektura i testy systemowe.
• Utrzymanie aplikacji, wdrożenie nowych funkcji, modyfikacja istniejących funkcjonalności.

Technologie w użyciu:
• Java 8
• Maven, Gradle
• Frameworki: Spring, Spring Cloud, Spring Boot, Hibernate, Liquibase,
• Kubernetes, Docker
• Rabbit MQ, Kafka, Hazelcast, Cassandra, MariaDB

Umiejętności i kwalifikacje:
• Wysokie umiejętności w zakresie programowania Java.
• Dobra znajomość frameworka Spring, frameworku Hibernacja.
• Znajomość MySql lub PostreSQL / Oracle.
• Znajomość systemu operacyjnego Linux na poziomie użytkownika.
• Znajomość Maven lub Gradle.
• Stopień w dziedzinie informatyki, elektroniki, telekomunikacji lub dziedzin pokrewnych.
• Płynna znajomość języka angielskiego (mowa, pisanie).

Miło jest mieć:
• Doświadczenie w pracy z mikrousługami (Kubernetes / OpenStack / Docker / CICD).
• Znajomość algorytmów analitycznych i optymalizacyjnych.
• Doświadczenie w BigData i ML
• Praktyczne doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla systemów telekomunikacyjnych w dziedzinie zarządzania infrastrukturą sieciową, optymalizacji i monitorowania.

Oferujemy:

• Zespół:
- Przyjazna atmosfera pracy
- Szeroki zakres szkoleń i ogromne wsparcie w rozwijaniu umiejętności algorytmicznych
- Możliwość pracy w wielu projektach
- Zespół multidyscyplinarny (UX, UI, PO, deweloperzy, architekci)
- Praca z najnowszymi technologiami na rynku
- Miesięczny budżet na integrację
- Możliwość uczestnictwa w konferencjach lokalnych i zagranicznych
- Rozpoczęcie pracy między 7 rano a 10 rano

• Sprzęt:
- Stacja robocza na PC + 2 zewnętrzne monitory
- OS: Linux, Windows

•Korzyści:
- Prywatna opieka medyczna (możliwość bezpłatnego dodawania członków rodziny)
- Karta Multisport
- ubezpieczenie na życie
- Karta obiadowa
- Różne rabaty (produkty klienta, teatry, restauracje)
- Nieograniczony bezpłatny dostęp do Centrum Nauki Kopernik dla Ciebie i Twoich znajomych
- Możliwość przetestowania nowych produktów Samsung

• Lokalizacja:
- Biuro w Quattro Business Park
- Atrakcyjny pakiet relokacyjny

Pamiętaj, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodano dnia: 26-02-2020

HedOne

Zobacz wszystkie oferty HedOne

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy