Senior Developer Laravel

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

GRUPA PROFESJA SP. Z O.O. - Jesteśmy firmą szkoleniowo-rekrutacyjną, ale nasze doświadczenia wykraczają mocno poza ramy typowych szkoleń i doradztwa personalnego. Działalność projektową prowadzimy równolegle z rekrutacjami i szkoleniami dla firm w całej Polsce. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy!
Aktywnie promujemy naukę i wspieramy przedsiębiorczość, a jednocześnie pracujemy dla dużych i znanych marek.
Naszym klientem jest Brytyjska firma z branży IT, która rozwinęła platformę drukowania w system zarządzania marką i zasobami cyfrowymi wykorzystywany przez wiele rodzajów organizacji. Od wiodących organizacji charytatywnych po agencje kreatywne. Platforma jest opracowywana i wspierana wyłącznie przez utalentowany zespół w Wielkiej Brytanii.

W Poznaniu niedawno został otwarty pierwszy polski oddział firmy. Międzynarodowy i nieprzeciętny zespół czeka na DEVELOPER LARAVEL

Oferujemy :

• Możliwość pełnej pracy zdalnej/office lub w biurach naszego klienta zagranicą (Anglia, USA, Kanada i inne kraje Europy)
• Szkolenie w Londynie oraz możliwość pracy w zagranicznych oddziałach
• Atrakcyjną stawkę miesięczną + 3 %rocznego wynagrodzenia
• Elastyczne godziny pracy, dodatkowe dni urlopowe
• Wyjazdy integracyjne ,pakiet medyczny oraz sportowy ,budżet edukacyjny

Podstawowy zakres obowiązków :

• Terminowe tworzenie i wdrażanie nowych modułów i aplikacji pisanych w języku PHP
• Dbanie o rozwój oprogramowania i integrację z pozostałymi systemami oraz tworzenie dokumentacji projektowej, na której podstawie materiał może być później rozwijany lub modyfikowany
• Eliminacja problemów na podstawie poszlak. Analityczne i syntetyczne myślenie
• Praca i zarządzanie projektami dostosowanymi do specyfikacji klientów
• Praca zespołowa .Mile widziane jest doświadczenie w pracy z administratorami sieci, back-end developerami, UX designerami czy działem grafiki.

Wymagania :

• Wykształcenie wyższe IT ,Computer Science
• Doświadczenie 5 lat
• Znajomość Laravel, Vue, React lub inne frameworki Java Script, obiektowe PHP
• Tworzenie stron internetowych,
• Testy jednostkowe i integracyjne
• Komunikatywny j. angielski, a j. niemiecki mile widziany

Osoby spełniające powyższe warunki oraz zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres: izabela.biegala@grupaprofesja.com, tel.: 577676999, temat wiadomości: Senior Developer Laravel

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).’

Dodano dnia: 26-02-2020

Grupa Profesja

Zobacz wszystkie oferty Grupa Profesja

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy