.NET Developer (Mid/Senior/Tech Lead)

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest firma, która dostarcza spektrum usług programistycznych, poczynając od budowania rozwiązań zindywidualizowanych, aplikacji internetowych, przetwarzania dużej ilości danych i analityki, wprowadzania rozwiązań, a kończąc na modernizacji i rozszerzaniu istniejących rozwiązań programowych. Klientami firmy są zarówno firmy wczesnej fazy, jak i globalne z branży Travel & Leisure, eCommerce i FinTech. Sukces firmy opiera się na zespole inżynierów oprogramowania, z dużym doświadczeniem branżowym i akademickim.

Zatrudniona osoba dołączy do międzynarodowego zespołu deweloperskiego (bliska współpraca z teamem w Londynie) dedykowanego do realizacji projektów z zakresu rozwoju systemu klasy enterprise. Projekty realizowane są przy wykorzystaniu metodyki Agile/Scrum. Zatrudniona osoba będzie uczestniczyła w projektowaniu i tworzeniu zaawansowanego oprogramowania dla instytucji finansowej na podstawie zdefiniowanych wymagań oraz budowaniu i ewaluacji nowych narzędzi wykorzystywanych do rozwiązywania problemów biznesowych.

Firma oferuje:

– Ciekawą pracę w gronie specjalistów oraz możliwość rozwoju
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
– Kursy językowe
– Wewnętrzne szkolenia,
– Chillout Room
– Możliwość odbywania krótkoterminowych wyjazdów zagranicznych
– Współpracę w oparciu o umowę B2B
– Pracę w centrum miasta

Wymagania

– Min. 3 letnie doświadczenie w pracy w środowisku .NET
– Doświadczenie w zespołowym rozwoju oprogramowania: umiejętność pracy w zespole posługującym się metodologią Agile Scrum;
– Wykształcenie wyższe;
– Dobra znajomość MS SQL (lub Oracle);
– Dobra znajomość Angular (lub React);
– Azure (lub AWS);
– Posługiwanie się narzędziami Continuous Integration (git, team city) oraz podejściem Continuous Delivery;
– Wiedza z zakresu testów unitowych i integracyjnych;
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w ramach międzynarodowego zespołu);

Mile widziane:

– Znajomość Umbraco

"Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego."

klauzula informacyjna

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dodano dnia: 28-02-2020

Power Media

Zobacz wszystkie oferty Power Media

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy