Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

junior devops network engineer

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Dołącz do nowego zespołu specjalistów IT!

Jeśli chcesz rozwijać się w obszarze sieci, znasz zagadnienia z zakresu CCNA i chcesz rozwijać się w międzynarodowej firmie ta oferta jest dla Ciebie!

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

oferujemy:
pracę w międzynarodowej organizacji
przyjazną atmosferę pracy
miejsce pracy w centrum Katowic (z parkingiem)
możliwość częściowej pracy zdalnej
szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych oraz dostęp do najnowszych technologii
pakiet świadczeń między innymi: opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej najbliższej rodziny, ubezpieczenie na życie, kartę sportową, dofinansowanie do posiłków, etc.

zadania:
rozwiązywanie bieżących problemów w obszarze sieciowym
praca w metodologii scrum
współpraca z zagranicznym klientem

oczekujemy:
wiedzy na poziomie CCNA w zakresie: dynamic routing, NAT/PAT, LACP, L2 switching, high-availabilty protocols and functionalities (HSRP/VRRP, firewall failover, IP SLA)

Mile widziane:
Firewalle Palo Alto,
Load balancers F5,
Blue Coat proxy,
Cisco ISE - 802.1x/radius/tacacs+,
Cisco WLC – wifi,
SD WAN/Access/Data Center,
Solarwids/Observium/Flowmon.

swoje CV podeślij na arleta.dyszy@randstad.pl

Dodano dnia: 05-03-2020

Randstad

Zobacz wszystkie oferty Randstad

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy