Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Python Developer

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Biuro Rekrutacji Mobilny HR Ewa Gradys (wpis KRAZ: 18796) dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych stanowiskiem:

Lokalizacja: Wrocław lub praca zdalna

Zakres obowiązków:
- Będziesz odpowiedzialny za design, budowanie oraz rozwijanie rozproszonych systemów w chmurze
- Będziesz pracować z pełnym web stackiem, REST API oraz w razie potrzeby z front-endem
- Będziesz skupiać się na implementacji projektów z wykorzystaniem metodyk zwinnych takich jak SCRUM/Kanban, Test Driven Development i innych

Wymagania:
- Doświadczenie w programowaniu w języku Python (wersja 3.5+), ponad 3 lata
- Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
- Umiejętności analizowania, zrozumienia i rozwiązywania skomplikowanych problemów technicznych,
- Umiejętności w zakresie technologii takich jak: Django, Turbo Gears, CubicWeb,
- Rozumienie testów jednostkowych
- Znajomość CI / CD (Jenkins, Hudson, Teamcity),
- Systemy kontroli wersji: Git, GitLab, Merkurial,
- Cloud (AWS / Azure),
- Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:
- Zatrudnienie - B2B, wynagrodzenie: 15 000 – 18 000 zł + VAT,
- Możliwość pracy zdalnej lub w biurze we Wrocławiu – Ty decydujesz.
- Projekt trwa rok z możliwością przedłużenia.

Zainteresowanych zapraszam do przesyłania CV na adres: ewakaczmarek@mobilnyhr.pl bądź za pośrednictwem serwisu.

Przesyłając CV prosimy Kandydatów o zapoznanie się z poniższą treścią:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Mobilny HR Ewa Gradys siedzibą w Trzcielu, ul. Kościuszki 13 B/2. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883 ze zm.), a od 25 maja 2018r. art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych także podczas przyszłych rekrutacji, przez okres trwający 2 lata, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym została udzielona zgoda. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez podawania przyczyny na adres: @
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Dodano dnia: 10-03-2020

Mobilny HR Ewa Gradys

Zobacz wszystkie oferty Mobilny HR Ewa Gradys

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy