Technical Support Consultant

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Jesteśmy polską firmą działającą w branży informatycznej, istniejącą na rynku od 2010 roku, zatrudniającą ponad 130 ekspertów wybranych dziedzin do różnorodnych projektów realizowanych zarówno w Polsce jak i Europie. Aktualnie do jednego z zespołów poszukujemy osoby na stanowisko Technical Support Consultant.

PROJEKT w pigułce: wsparcie kompleksowego systemu do zarządzania projektami, jednego z kilku rozwiązań wiodących na rynku

Twoje zadania: analiza, wsparcie i doradztwo funkcjonalne oraz techniczne w obszarze aplikacji opartych o przeglądarkę oraz usług środowiska Microsoft Windows i raportów, baz danych

Czego oczekujemy?

-Min. 1-2 letniego doświadczenia we wspieraniu aplikacji opartych o przeglądarkę
-Doświadczenia pracy w środowisku Microsoft Windows (podstawowa administracja)
-Wiedza z obszaru usług Microsoft IIS w tym podstawowy konfiguracji IIS
-Mile widziane doświadczenie w pracy z SQL
-Doświadczenia w zakresie współpracy z klientem biznesowym (wewnętrznym/zewnętrznym)
-Umiejętności analitycznego myślenia
-Dbałości o wysoką jakość pracy
-Rozwiniętych zdolności interpersonalnych
-Znajomości języka angielskiego na poziomie min. C1 (znajomość języka niemieckiego mile widziana)
-Zaangażowania i współpracy zespołowej - to warunek konieczny

Co proponujemy?

-Pracę w zespole ze wsparciem doświadczonych kolegów
-Rozwijanie wiedzy w obszarze zarządzania projektami
-Swobodną współpracę: w oparciu o kontrakt B2B / Umowę o pracę
-Współpracę w międzynarodowym środowisku, tym samym możliwość dalszego rozwijania umiejętności językowych
-Kompleksowy pakiet świadczeń dodatkowych: karta Multisport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny

Dodano dnia: 20-03-2020

Primaris

Zobacz wszystkie oferty Primaris

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy