Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Front End PHP Developer

Lokalizacja: Anywhere)

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Stanowisko: Front End PHP Developer

Praca na Cyprze (lub praca zdalna)

Zakres obowiązków:
- ścisła współpraca z zespołem projektowym i autorami treści w celu wdrożenia niezbędnych zmian na stronach internetowych wielu firm
- opracowywanie i testowanie nowych funkcji
- nadzór nad poprawnością działania stron internetowych wielu firm, rozwiązywanie problemów lub zgłaszanie ich do odpowiednich osób
- w razie potrzeby przeprowadzanie rutynowej obsługi strony internetowej
- śledzenie najnowszych branżowych osiągnięć i trendów
- przedstawianie odpowiednich zaleceń zespołowi PHP FED
- pomoc innym działom we wszelkich zapytaniach związanych z obowiązkami zespołu PHP FED

Wymagania:
- wykształcenie wyższe na kierunku informatyka lub na podobnym
- przynajmniej 5 lat doświadczenia w pracy z PHP i OOP
- praktyczna znajomość HTML5, CSS3, jQuery/Javascript, MySQL
- praktyczna znajomość WordPress (znajomość innych CMS będzie dodatkowym atutem)
- doświadczenie we frameworkach PHP (Symfony, Laravel, CodeIgniter lub innych pokrewnych)
- znajomość GIT lub innych wersji systemów kontroli
- dobra znajomość responsywnego projektowania stron internetowych i znajomość odpowiednich bibliotek CSS (np. Bootstrap)

Oferujemy:
- atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
- bonus w zależności od wyników
- ubezpieczenie zdrowotne
- korporacyjny fundusz emerytalny

Wypełnij kwestionariusz, a my skontaktujemy się z Tobą w możliwie najbliższym terminie - https://forms.gle/4NGhHfqeyTrCUNVN8

Agencja zatrudnienia EU Garant - nr wpisu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia 23358

Dodano dnia: 31-03-2020

EU Garant

Zobacz wszystkie oferty EU Garant