Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Senior Full Stack Software Developer

Lokalizacja: Anywhere)

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Stanowisko: Senior Full Stack Software Developer

Praca na Cyprze (lub praca zdalna)

Zakres obowiązków:
- praca nad już istniejącym systemem; praca nad wieloma projektami w różnych rozwiązaniach biznesowych, w tym baza danych na Oracle, back-end na Java Sprint, front-end na C# WPF, klient samoobsługi na Drupal i wiele innych
- bycie częścią zespołu scrum, którego zadaniem jest dostarczanie rozwiązania i wspieranie na każdym etapie - od fazy zbierania wymagań i projektowania, aż do wdrożenia systemu i monitorowania wykonania konfiguracji
- kodowanie i rozwój oprogramowania, ale także udział we wszystkich działaniach scrum w dwutygodniowych sprintach
- zdefiniowanie celu sprint i zaległości, by zespołowo efektywniej wykonać zadanie
- udział w codziennych spotkaniach, weryfikujących czy zespół zmierza do celu sprintu, sugerowanie rozwiązań i artykułowanie słabych stron
- udział w regularnych udoskonaleniach, przygotowujących pracę na nadchodzące sprinty i projekty razem z właścicielem produktu i interesariuszami biznesowymi
- prezentowanie pracy zespołu w formie biznesowych technicznych demo, aby uzyskać informację zwrotną lub dzielić się wiedzą i aktualizacjami z całą firmą
- zespołowa weryfikacja korygująca pracę w zespole, jakość pracy i wydajność do ciągłego doskonalenia na poziomie zawodowym i osobistym
- wspólne podejmowanie decyzji, dzielenie się wiedzą i korzystanie z mocnych stron w zespole
- postępowanie zgodnie z architekturą i wytycznymi podanymi przez firmę i społeczność programistów oraz definiowanie ich wspólnie z innymi programistami
- współpraca z niemieckojęzycznymi kolegami i klientami biznesowymi (dokumentacja techniczna dostępna jest w języku angielskim, ale właściciele produktów mówią w języku angielskim i niemieckim)

Wymagania:
- wykształcenie wyższe na kierunku informatyka, IT, Computer Science lub na podobnym kierunku
- głębokie teoretyczne i praktyczne doświadczenie w Java i OOP
- doświadczenie w tworzeniu rozwiązań dla przedsiębiorstw
- doświadczenie w usługach internetowych opartych na technologiach XML, REST i SOAP
- doświadczenie w tworzeniu testów jednostek i integracji w celu weryfikacji ich pracy i utrzymania integralności systemu
- rozwiązywanie problemów z kodem, celem zrozumienia jego działania
- znajomość Git, CI Jenkins, Maven itp.
- doświadczenie w pracy z bazą danych większą niż 100 tabel i 1 TB danych

Co będzie dodatkową zaletą:
- teoretyczne lub praktyczne doświadczenie w Java Hibernate i Spring Frameworks
- doświadczenie w pracy w środowisku Agile
- znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie
- ubezpieczenie medyczne
- elastyczne godziny pracy

Wypełnij kwestionariusz, a my skontaktujemy się z Tobą w możliwie najbliższym terminie - https://forms.gle/ZoR9RepvqnmMBYEx5

Agencja zatrudnienia EU Garant - nr wpisu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia 23358

Dodano dnia: 31-03-2020

EU Garant

Zobacz wszystkie oferty EU Garant