Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

DevOps Engineer

Lokalizacja: Anywhere)

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Stanowisko: DevOps Engineer

Praca na Cyprze (lub praca zdalna)

Zakres obowiązków:
- inicjowanie i aktywne wprowadzanie w życie dobrych wzorców, struktur i technologii dla rozwoju i operacji
- badanie i identyfikacja praktyk oraz prac, które mogą zyskać na automatyzacji
- monitorowanie i sugerowanie ulepszeń w procesie CI/CD w celu zwiększenia szybkości, bezpieczeństwa i niezawodności
- wdrażanie i / lub koordynacja wdrażania z zaangażowanymi stronami
- opracowywanie i utrzymywanie istniejących bibliotek pipelines Jenkins / GitLab CI
- pomaganie programistom w tworzeniu CI / CD dla ich projektów i zapewnianie wsparcia w zakresie problemów, które mogą się pojawić
- wykonywanie / koordynowanie zadań administracyjnych dla wewnętrznych systemów Jenkins, Gitlab i Nexus
- bieżące śledzenie aktualnych narzędzi i trendów w branży

Wymagania:
- wykształcenie wyższe na kierunku informatyki, inżynierii lub na podobnym kierunku
- ogólna wiedza na temat tworzenia i wydawania oprogramowania według zasady DevOps
- doświadczenie w rozwoju Jenkins pipelines i / lub rozwoju GitLab pipelines
- doświadczenie administracyjne z Jenkins, GitLab, Nexus
- znajomość Ansible lub innych narzędzi do zarządzania konfiguracją
- podstawowe umiejętności administracyjne w systemach Linux i Windows, tworzenie sieci, pisanie skryptów, tworzenie narzędzi, takich jak Maven lub Gradle
- znajomość technologii chmurowych, takich jak AWS, Docker, Kubernetes, Terraform i Packer będzie dodatkowym atutem
- doświadczenie w posługiwaniu się narzędziami do monitorowania (np. Zabbix, New Relic) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- atrakcyjny pakiet wynagrodzeń plus premia oparta na wynikach
- korporacyjny fundusz emerytalny
- ubezpieczenie medyczne
- pakiet relokacyjny

Wypełnij kwestionariusz, a my skontaktujemy się z Tobą w możliwie najbliższym terminie - https://forms.gle/ZoR9RepvqnmMBYEx5

Agencja zatrudnienia EU Garant - nr wpisu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia 23358

Dodano dnia: 31-03-2020

EU Garant

Zobacz wszystkie oferty EU Garant