Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Senior Java Developer

Lokalizacja: Anywhere)

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Stanowisko: Senior Java Developer

Praca na Cyprze (lub praca zdalna)

Zakres obowiązków:
- tworzenie oprogramowania przy użyciu metodologii Agile i nowoczesnych technologii
- tworzenie oprogramowania zgodnie z wymaganiami biznesowymi
- tworzenie kodu, który jest bezpieczny i zgodny ze standardami firmy
- identyfikacja, zgłoszenie błędów i innych problemów technicznych, które istnieją lub mogą pojawić się w kodzie
- współpraca z członkami zespołu, innymi zespołami i interesariuszami

Wymagania:
- wykształcenie wyższe na kierunku informatyki lub na innym kierunku związanym z IT
- dobra znajomość języka angielskiego (znajomość jeżyka rosyjskiego lub greckiego będzie dodatkowym atutem)
- minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Java Developer (doświadczenie w FinTech będzie dodatkowym atutem)
- silne umiejętności programowania J2SE (multithreading, data structures, streams)
- duża znajomość programowania obiektowego i zasady S.O.L.I.D.
- doświadczenie w tworzeniu i rozwoju mikrousług (Spring Boot, Apache Kafka, Docker, Kubernetes)
- doświadczenie w TDD i ciągłej integracji
- TCP/IP networking i programowanie przy użyciu gniazdek będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie, w tym 13 pensja
- pakiet relokacyjny i pomóc w otrzymaniu wizy dla pracownika i członków jego rodziny (jeżeli będzie taka potrzeba)
- ubezpieczenie medyczne

Wypełnij kwestionariusz, a my skontaktujemy się z Tobą w możliwie najbliższym terminie - https://forms.gle/ZoR9RepvqnmMBYEx5

Agencja zatrudnienia EU Garant - nr wpisu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia 23358

Dodano dnia: 31-03-2020

EU Garant

Zobacz wszystkie oferty EU Garant