Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

ITSM Technical Consultant (Regular)

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Miejsce pracy: Warszawa (praca zdalna)

Firma e-Xim IT S.A. jest specjalistyczną firmą informatyczną, oferującą rozwiązania z szeroko rozumianego obszaru zarządzania IT, a w szczególności z obszarów zarządzania usługami wg ITIL®, transformacji cyfrowej, rozwoju aplikacji oraz automatyzacji procesów. e-Xim IT oferuje rozwiązania wiodących światowych producentów oprogramowania, jest Partnerem takich liderów światowych rozwiązań, jak ServiceNow, CA Technologies czy Automation Anywhere.

Zadania:
• Udział w analizie wymagań funkcjonalnych systemów klasy ITSM;
• Konfiguracja, implementacja i wdrażanie systemów klasy ITSM na środowisku u Klienta;
• Przeprowadzanie szkoleń dla Klienta końcowego;
• Stosowanie dobrych praktyk, wypracowanych przez e-Xim IT, w celu efektywnej i właściwej implementacji produktu z zadanego zakresu

Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ITSM;
• Znajomość środowiska MS Windows i Active Directory, na poziomie umożliwiającym konfigurację i instalację systemów klasy ITSM;
• Znajomość technologii baz danych MS SQL lub Oracle;
• Umiejętność pracy w trybie projektowym;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym (w stopniu pozwalającym na komunikację i pracę z dokumentacją produktową)

Mile widziane:
• Znajomość systemu CA Service Desk Manager lub ServiceNow;
• Umiejętność programowania w językach JavaScript, HTML/CSS;
• Umiejętność implementacji integracji w oparciu WS;
• Certyfikat ITIL Foundation (lub wyższy)

Oferujemy:
• Wynagrodzenie na poziomie 8.000 – 15 PLN netto;
• Współpraca w oparciu o B2B lub UoP;
• Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport);
• Premie uznaniowe;
• Uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach krajowych i zagranicznych;
• Pracę w otwartym i rozrywkowym zespole ludzi tworzących przyjazną atmosferę pracy;
• Możliwość rozwoju zawodowego, osobistego

Dodano dnia: 02-04-2020

e-Xim IT S.A.

Zobacz wszystkie oferty e-Xim IT S.A.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy