Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Senior Python Developer

Lokalizacja: Białystok

Ogłoszenie Bezpośrednie

Jeżeli chcesz tworzyć innowacyjny produkt składający się z Hardware i Software to idealne miejsce dla Ciebie. Zonifero to produkt który automatyzuje działanie budynków. Wirtualna karta dostępu w telefonie, automatyczny wjazd na parking, autorskie czujniki, wsparte machine learningiem, wykrywające obecność osób to tylko niewielka część wszystkich elementów które mamy w systemie. Będziesz miał możliwość współpracy z wewnętrznym działem IOT. Projekt czeka na doświadczonego developera który pomoże nam przy rozwoju systemu i modernizacji struktury w stronę jeszcze większej skalowalności. Jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród Polskich firm w rozwiązaniu, które realizujemy. Bądź częścią zespołu który wprowadza cyfrową rewolucję do budynków w Europie.

Oferujemy:
•Pracę w startupie ze stabilnym finansowaniem
•Udział w projekcie integrującym w sobie wiele nowoczesnych technologii, rozwiązań, sprzętów, koncepcji
•Pracę z zespołem specjalistów odpowiedzialnych za różne obszary technologiczne
•Poznanie i naukę zależności istniejących między oprogramowaniem mobilnym, webowym, serwerowym oraz urządzeniami z obszaru Internet of Things

Zadania i obowiązki:
•Projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności, z uwzględnieniem obecnie wdrożonych obszarów systemu Zonifero
•Współpraca z zespołem programistów odpowiedzialnych za różne gałęzie technologiczne systemu Zonifero (Python, Android, iOS, IoT,.NET, React Native, Node JS)
•Przygotowanie propozycji optymalizacji systemu, wyrównanie długu technologicznego, wdrożenie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych

Wymagania:
•5+ lat doświadczenia komercyjnego w programowaniu
•Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
•Bardzo dobra znajomość Python
•Znajomość Flask
•Znajomość SQLAlchemy
•Znajomość Django
•Znajomość REST API
•Znajomość JavaScript + HTML
•Tworzenie zapytań w języku SQL / T-SQL
•Znajomość Celery
•Mile widziana znajomość technologii (Socket.IO, Redis, Supervisor, Nginx, Sentry, Azure)

Dodano dnia: 03-04-2020

SoftwareHut

Zobacz wszystkie oferty SoftwareHut

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy