Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Test Engineer

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Data Startu: ASAP

Obowiązki i zakres odpowiedzialności na stanowisku:
Dla mojego klienta, jednego z największych dostawców usług finansowych na świecie, poszukuje obecnie osoby na stanowisko Automation Test Engineer

Osoba na tym stanowisku dołączy do zespołu odpowiedzialnego za tworzenie globalnych rozwiązań i narzędzi, które pozwalają klientom jak najlepiej wykorzystywać oferowane przez firmę usługi z obszaru bankowości. Test Engineer odpowiedzialny będzie za ścisłą współprace z zespołem developerskim, tworzenie i wykonywanie skryptów testowych, zarządzeni środowiskiem testowym oraz dbaniem o wdrażanie i zachowywanie dobrych praktyk testowych

Oferujemy:
• Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Udział w ciekawych projektach
• Szeroki pakiet szkoleń
• Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Wymagania:
• Doświadczenie w automatyzacji testów
• Doświadczenie w testowaniu aplikacji mobilnych
• Wiedza w zakresie TDD i BDD

Wiedza i znajomość:
• narzędzi z obszaru automatyzacji: Selenium, Appium, Cucumber, REST-Assured
• narzędzi takich jak: Jira, Confluence, Zephyrt, Slack
• bazy danych: np. Oracle DB2
• języka programowania: Java lub JavaScript
• zdolności analitycznych
• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Widełki finansowe:
10.000 PLN brutto-12.000 PLN brutto /UoP

Dodano dnia: 03-04-2020

HedOne

Zobacz wszystkie oferty HedOne

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy