Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Senior Java Developer (with German)

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Cpl Jobs is a part of the larger European recruitment and HR services group, Cpl Resources. We help the greatest talents to develop their careers and enable leading companies on the Polish and European market to find the best professionals. For our Client, dynamic global IT company, we are looking for:

Wrocław

Opis stanowiska: Jako Starszy Inżynier Oprogramowania Java będziesz uczestniczyć w projektach tworzenia i dalszego rozwijania aplikacji oraz dedykowanych systemów informatycznych dla klientów z branży automotive, logistyki, telekomunikacji, bankowości i wielu innych. Praca nad oprogramowaniem odbywa się w międzynarodowych zespołach, głównie w oparciu o języki programowania wyższego rzędu (m.in. Java), nowoczesne technologie i narzędzia oraz dobre praktyki inżynierii oprogramowania. Będziesz także odpowiadać za rozwój konkretnych modułów lub komponentów tworzonych i utrzymywanych systemów w różnych fazach rozwoju, od analizy po testowanie. W zależności od projektu, w zakres Twoich obowiązków może wchodzić również współpraca z klientami w zakresie analizy wymagań, samodzielne projektowanie rozwiązań oraz kierowanie zespołem programistów.

Profil idealnego kandydata:
 co najmniej 3-letnie doświadczenie w tworzeniu systemów w oparciu o technologie JAVA/J2EE;
 dobra, praktyczna znajomość technologii webowych (np. JSP, JSF, Spring, Struts, XML, Web Services, Servlets);
 znajomość metodologii tworzenia systemów informatycznych i inżynierii oprogramowania;
 przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (możliwe dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia);
 łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole.

Nasz klient oferuje:
 szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego)
 benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
 abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
 możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
 elastyczny czas pracy;
 wsparcie w relokacji;
 wyjazdy integracyjne;
 bezpłatne miejsca parkingowe.

Dodano dnia: 19-05-2020

Cpl Jobs

Zobacz wszystkie oferty Cpl Jobs

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy