Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Java Developer

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Poszukuję aktualnie Java Developera do projektu realizowanego dla sektora publicznego.

Lokalizacja: Wrocław (w czasie pandemii praca zdalna)
Stawki: do 550zł zł netto/MD B2B

Jeśli…

Możesz pochwalić się przynajmniej rocznym, komercyjnym doświadczeniem w roli Java Developera
Znasz Javę i Angulara 2+
Jesteś dostępny od zaraz lub masz max. 2 tygodnie wypowiedzenia…

Aplikuj!: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Programista-Java/10681-9053-25-0d6-173.html

Obowiązki?
Rozwój i implementacja wymagań w aplikacjach Java w projektach dla sektora publicznego
Udział w opracowywaniu koncepcji i implementacji rozwiązań
Testowanie wprowadzanych rozwiązań i zmian w oprogramowaniu
Dokumentowanie tworzonych rozwiązań

info: paulina.radolinska@nbc.com.pl

Dodano dnia: 22-05-2020

NBC Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty NBC Sp. z o.o.