Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Kierownik projektów informatycznych

Lokalizacja: Rzeszów

Ogłoszenie Bezpośrednie

Firma Asiston to producent dedykowanych rozwiązań IT dla biznesu, a także dystrybutor oraz oprogramowania klasy ERP. Nasze projekty realizujemy zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju.

Jesteśmy partnerami handlowymi firmy: Comarch, InsERT, Navireo, Posnet, Google, Microsoft, Dell. Nasze rozwiązania podążają za obowiązującymi trendami, dlatego oferujemy wysokiej jakości, kompleksowe usługi - od planowania, tworzenia oraz dystrybucje. Taki model pozwala pracownikom na uczestnictwo w ambitnych i innowacyjnych projektach.

Aktualnie poszukujemy pracownika, który zasili nasz zespół na stanowisko:
Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:
• wykonywanie analiz biznesowych
• znajomość zagadnień systemu ERP i WMS
• projektowanie rozwiązań IT
• konfigurowanie aplikacji biznesowych/ obiegów pracy
• uruchamianie i testowanie stworzonych rozwiązań
• prowadzenie projektów wdrożeniowych

Wymagania:
• zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
• zainteresowanie systemami informatycznymi
• komunikatywność
• prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
• znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2

Oferujemy:
• pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
• udział w ciekawych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju
• atrakcyjny system wynagrodzeń wraz z systematycznymi podwyżkami
• dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania
• przyjazną atmosferę w pracy i liczne spotkania integracyjne
• stałą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@asiston.pl (w temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska na jakie aplikujesz).
Składając dokumenty aplikacyjne oświadczam, iż zapoznałam/em się z warunkami rekrutacji oraz klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych: https://www.ideo.pl/firma/kariera/klauzula-informacyjna/.

Dodano dnia: 25-05-2020

Asiston Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Asiston Sp. z o.o.