Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Administrator Sieci

Lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie Bezpośrednie

KILARGO to polska firma produkcyjno-handlowa, właściciel marki AUGUSTO. Nasze zakłady produkcyjne należą do najnowocześniejszych w Europie. Zbieramy doświadczenia ponad 20 lat i stale się rozwijamy, co dla Ciebie, Drogi Kandydacie oznacza, że jeśli przejdziesz pomyślnie proces rekrutacji będziesz miał okazję pracować w dynamicznej firmie, która jest niekwestionowanym liderem w produkcji lodów.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

ADMINISTRATOR SIECI
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref. 1/AS/Ł

Obowiązki:

• Administracja siecią lokalną i serwerami,
• Instalowanie i konfiguracja stacji roboczych,
• Wsparcie użytkowników,
• Obsługa awarii sprzętu komputerowego i oprogramowania,
• Opieka nad sprzętem IT,
• Współpraca z zewnętrznymi partnerami,
• Uczestnictwo w procesie zakupu sprzętu i usług IT,
• Dbanie o bezpieczeństwo infrastruktury IT,
• Współtworzenie dokumentacji i procedur,
• Wydawanie sprzętu IT nowym pracownikom,
• Udział w bieżących projektach IT.

Wymagania:

• Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Podstawowa wiedza z zakresu informatyki oraz sieci WAN (wykształcenie wyższe kierunkowe – informatyka lub pokrewne),
• Znajomość języka angielskiego technicznego (poziom średniozaawansowany),
• Znajomość systemów Windows, protokołów sieciowych TCP/IP, sieci LAN/WLAN,
• Znajomość usług sieciowych oraz zagadnień związanych z bezpieczeństwem,
• Znajomość sprzętu komputerowego oraz sieciowego, aplikacji biurowych MS Office, poczta, Internet, sprzętu telekomunikacyjnego i urządzeń mobilnych,
• Znajomość rozwiązań Office 365,
• Mile widziana znajomość systemu Linux,
• Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów,
• Umiejętność określenia i realizacji priorytetów w codziennej pracy,
• Elastyczność w działaniu,
• Umiejętności interpersonalne,
• Nastawienie na współpracę wewnętrzną i zewnętrzną.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Pakiet benefitów: karta Multisport, ubezpieczenie na życie, kurs języka angielskiego z dostępem do platformy e-learningowej,
• Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Dodano dnia: 26-05-2020

Kilargo Sp. z o. o.

Zobacz wszystkie oferty Kilargo Sp. z o. o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy