Programista C++ Linux Embedded

Lokalizacja: Zielona Góra

Ogłoszenie Bezpośrednie

Firma Ekoenergetyka – Polska Sp. z o.o. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

PROGRAMISTA C++ Linux Embedded
Miejsce pracy Zielona Góra - Nowy Kisielin

Opis stanowiska:

projektowanie i implementacja rozwiązań w języku C++ na platformie Linux embedded;
implementacja systemów wielowątkowych;
implementacja rozwiązań z wykorzystaniem takich protokołów i formatów jak: CANbus, Modbus, Thrift, XML, JSON, WebSocket;
przeglądy kodów innych członków zespołu;
wdrażanie rozwiązań CI ze szczególnym uwzględnieniem ciągłego i automatycznego testowania (jednostkowego i integracyjnego);
wdrażanie rozwiązań CD;
proaktywne podejście do rozwiązywania problemów, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w zakresie programowania i projektowania aplikacji.

Profil kandydata:

minimum 3-letnie doświadczenie w programowaniu w języku C++ dla systemu Linux,
doświadczenie w z zakresie:
tworzenia aplikacji w języku C++ na platformie Linux embedded
implementacji systemów wielowątkowych
implementacji rozwiązań z wykorzystaniem takich protokołów i formatów jak: XML, SOAP, JSON, Websocket
wykształcenie wyższe o profilu informatycznym,
umiejętność pracy w zespole,
umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność,
znajomość języka angielskiego - poziom B1/B2

Dodano dnia: 26-05-2020

Ekoenergetyka Polska Sp.z o o

Zobacz wszystkie oferty Ekoenergetyka Polska Sp.z o o

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy