Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds.konfiguracji

Lokalizacja: Anywhere)

Ogłoszenie Bezpośrednie

Firma Ekoenergetyka – Polska Sp. z o.o. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra - Nowy Kisielin

Opis stanowiska:

instalacja i konfiguracja systemów Linux;
instalacja i aktualizacja aplikacji w systemie Linux na poziomie usług i kontenerów docker;
zarządzanie relacyjnymi bazami danych w szczególności w zakresie archiwizacji, odtwarzania oraz aktualizacji/migracji;
udział w rozwoju narzędzi do automatyzacji procesów wdrażania i aktualizacji oprogramowania w systemach Linux;
sporządzanie dokumentacji wdrożeniowej oprogramowania;
udział we wdrażaniu rozwiązań CI - Gitlab, Jenkis itp.;
proaktywne podejście do rozwiązywania problemów, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

Profil Kandydata:

wykształcenie wyższe techniczne - preferowane ukończenie kierunku z zakresu nauk informatycznych, elektroniki, telekomunikacji lub dziedzin pokrewnych;
doświadczenie w zakresie instalacji i konfiguracji aplikacji pracujących pod kontrolą systemu Linux - systemy backend;
doświadczenie w zakresie wdrażania systemów z użyciem docker-a;
doświadczenie w zakresie CI i CD;
udział w projektach angażujących wiele zespołów programistycznych pracujących nad rozwojem systemów informatycznych;
praktyczna znajomość systemu Linux w zakresie pracy w konsoli, konfiguracji usług oraz bash;
znajomość zagadnień związanych z konfiguracją usług sieciowych w systemach Linux: adresacja, DNS, routing, vpn;
znajomość środowiska uruchomieniowego docker i docker-compose;
znajomość rozwiązań CI;
doświadczenie w z zakresie instalacji i konfiguracji systemów Linux, konfiguracji usług w systemach Linux z uwzględnieniem użycia docker-a i docker-compose, wdrażania usług i ich aktualizacji w systemach Linux, konfiguracji CI np. z użyciem Gitlaba lub Jenkinsa;
umiejętność pracy w zespole;
umiejętność prowadzenia wdrożeń systemów - planowanie prac;
umiejętność współpracy z innymi departamentami - np. współpraca z pionem sprzedażowym w celu konsultowania rozwiązań pod kątem wymagań biznesowych i technicznych;
znajomość języka angielskiego na poziomie b2.

Dodano dnia: 26-05-2020

Ekoenergetyka Polska Sp.z o o

Zobacz wszystkie oferty Ekoenergetyka Polska Sp.z o o

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy