Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Administrator Sieci

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

ALM Services Technology Group - dołącz do naszego zespołu!

Wynagrodzenie:
5000 - 7000 PLN + vat (B2B) per month

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe,
• Znajomość Windows Server oraz Linux pozwalające na administrację siecią firmową jak i zarządzanie środowisk produkcyjnych oraz testowych,
• Doświadczenie w utrzymywaniu systemów serwerowych i bazodanowych,
• Praktyczna widza w zakresie konfiguracji i monitoringu sieci (konfiguracja routerów, switchy zarządzanych, AP),
• Znajomość Amazon Web Services, Microsoft Azure i Google Cloud Platform,
• Mile widziana znajomość języków skryptowych (Perl, Python),
• Samodzielność i odpowiedzialność,
• Umiejętność logicznego myślenia,
• Umiejętność komunikowania się w języku angielski na poziomie minimum B1.

Zadania na stanowisku:

• Konfiguracja, administracja oraz monitoring środowisk produkcyjnych / testowych bazujących na serwerach stacjonarnych jak i rozwiązaniach zdalnych, chmurowych,
• Odpowiedzialności za poprawność działania firmowej infrastruktury sieciowej (sieć przewodowa, bezprzewodowa, łącza internetowe, VPN),
• Audyty bezpieczeństwa sieci firmowej,
• Planowanie oraz wykonywanie systematycznych działań związanych z bezpieczeństwem,
• Koordynacja oraz odpowiedzialność w zakresie kopii zapasowych systemów oraz danych,
• Doradztwo w kwestiach technologicznych i organizacyjnych,
• Administracja stron www bazujących na popularnych rozwiązaniach CMS jak np. WordPress (instalacja, aktualizacje związane z bezpieczeństwem, tworzenie kopii zapasowych),
• Administracja certyfikatami SSL i domenami,
• Obsługa i koordynacja zadań zgłaszanych w ramach service desk,
• Konfiguracja stanowisk roboczych,
• Inwentaryzacja sprzętu oraz oprogramowania.

Dodano dnia: 26-05-2020

ALM Services Technology Group

Zobacz wszystkie oferty ALM Services Technology Group

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy