DevOps Engineer

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Nasz Klient rusza z nowym projektem. Nie czekaj, aplikuj.

oferujemy
- stabilne zatrudnienie
- szkolenia
- pracę w światowej organizacji
- pakiet benefitów
- możliwość home office

zadania
- integracja aplikacji
- współpraca ze wszystkimi komórkami organizacji
- testowanie nowych rozwiązań w celu usprawnienia pracy
- praca w PowerShallu, Bash, Dontet , Net Core/ Net Framework

oczekujemy
- doświadczenia w tworzeniu oprogramowań DevOps lub operacjach technicznych opartych na środowisku w chmurze , w centrum danych lub innych powiązanych dziedzinach
- 3 letnie doświadczenie jako programista NET lub praca ukierunkowana na DevOps
- doświadczenie w pracy z Docker, Kubernetes. Terraform
- doświadczenie w SQL
- doświadczenia w architekturze i rozwoju MicroServices
- doświadczenia w zautomatyzowanym przetwarzaniu CI/CD

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Dodano dnia: 27-05-2020

Randstad Polska Sp. z o.o

Zobacz wszystkie oferty Randstad Polska Sp. z o.o

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy