Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

devops engineer - global internet access

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Chcesz dołączyć do zespołu specjalistów IT?

Masz już doświadczenie w obszarze sieciowym?

oferujemy
- udział w międzynarodowych projektach
- dostęp do najnowszych technologii
- atrakcyjny pakiet benefitów
- stabilne warunki zatrudnienia
- darmowe lekcje języka angielskiego
- przedszkole w budynku firmy
- parking na rowery

zadania
- implementacja sieci
- utrzymanie sieci

oczekujemy
- doświadczenia i wiedzy o sieci - Cisco Routing & Switching (poziom CCNP),
- doświadczenia z technologią proxy i firewalli,
- doświadczenia w tworzeniu skryptów w jednym lub kilku z poniższych języków: Python, Bash, PowerShell, JavaScript,
- umiejętności wglądu i wdrożenia pożądanego rozwiązania w zakresie infrastruktury strukturalnej.
- dobrej znajomości języka angielskiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Dodano dnia: 27-05-2020

Randstad Polska Sp. z o.o

Zobacz wszystkie oferty Randstad Polska Sp. z o.o

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy