Administrator Systemów Backupowych

Lokalizacja: Komorniki k. Poznania

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

ADMINISTRATOR SYSTEMÓW BACKUPOWYCH

TWOJE ZADANIA:
•Zarządzanie środowiskiem backup on-prem i cloud.
•Tworzenie i przywracanie kopii zapasowych.
•Zarządzanie incydentami i zgłoszeniami serwisowymi.
•Tworzenie, aktualizacja i weryfikacja procedur backup i restore.
•Analiza, optymalizacja i zapewnienie rozwoju infrastruktury IT poprzez inicjowanie zmian w tym zakresie.
•Udział w ciekawych projektach z zakresu infrastruktury IT.

NASZE OCZEKIWANIA:
•Posiadasz doświadczenie w obsłudze i administracji narzędzi Dell EMC Networker, Dell EMC Avamar i Dell EMC Data Domain.
•Posiadasz doświadczenie w obsłudze i administracji serwerowych systemów operacyjnych Windows, Unix/Linux oraz VMware, AWS, Azure i sieci komputerowych.
•Znasz język angielski w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną oraz współpracę z zagranicznymi dostawcami rozwiązań.
•W codziennej pracy jesteś graczem zespołowym.
•Masz otwartą głowę do nauki i chęci do rozwoju swoich umiejętności.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez link zewnętrzny: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=211a558939e54e939b74aaf568d79ba9

Dodano dnia: 01-06-2020

Grupa Eurocash

Zobacz wszystkie oferty Grupa Eurocash

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy