Senior Developer Magento | Programista Magento

Lokalizacja: Dobrzechów

Ogłoszenie Bezpośrednie

Do naszego zespołu poszukujemy programisty MAGENTO, który będzie odpowiedzialny za rozwój systemów e-commerce tworzonych w języku PHP. Szukamy osób z doświadczeniem na stanowisko Senior Developer. Wymagana dobra znajomość platform Magento 1 i Magento 2.

Praca zdalna lub w biurze (Dobrzechów, k. Strzyżowa, woj. podkarpackie)
Umowa o pracę lub B2B

Opis stanowiska:
Tworzenie nowych funkcjonalności i utrzymanie istniejących rozwiązań w aplikacjach opartych na Magento 1 i 2
Code review pracy juniorów
Integracja z aplikacjami zewnętrznymi
Analiza techniczna wymagań biznesowych
Wsparcie i wymiana wiedzy z Zespołem

Nasze oczekiwania:
Bardzo dobra znajomość php
Bardzo dobra znajomość zagadnień relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL)
Doświadczenie w projektach z wykorzystaniem Magento 2 (opcjonalnie również Magento 1)
Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów Klientów
Umiejętność prowadzenia rozmów z klientami (kontekst technologiczny i funkcjonalny)
Dbanie o jakość wytwarzanego kodu
Znajomość HTML, CSS, JavaScript
Rozumienie implementacji rozwiązań od strony developerskiej i użytkowej
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Mile widziana opcja fullstack (frontend i backend)
Mile widziane (ale nieobowiązkowe) doświadczenie w pracy z frameworkami Vue (Nuxt.js) lub React.

Oferujemy:
Umowę o pracę lub B2B.
Wynagrodzenie 6 000 zł - 12 000 zł w zależności od kompetencji
Możliwość pracy zdalnej w 100% lub w biurze
Współpraca na zasadzie rozliczenia ryczałtowego lub godzinowego (B2B).
Możliwość zwiększania własnych kwalifikacji.

Mile widziane:
Znajomość GIT, pracy przez VPN.
Znajomość programów do zarządzania projektami (np. ClickUP)
Odnalezienie się w modelu pracy zwinnej (np. SCRUM, LEAN) - projekty nastawione na ciągłe zmiany i rozwój.
Dobra znajomość języka angielskiego.
Umiejętność szybkiej analizy problemów i ich rozwiązywania.
Wyślij swoje CV
Wyślij swoje CV na adres: praca@network-interactive.pl dodając w tytule REKRUTACJA.
Osoba kontaktowa: Piotr Zając
Telefon kontaktowy:+48 504 467 887
Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem oraz dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).

Dodano dnia: 03-06-2020

Network Sp. ZO.O.

Zobacz wszystkie oferty Network Sp. ZO.O.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy