Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

MID PHP Developer - programista PHP

Lokalizacja: Dobrzechów

Ogłoszenie Bezpośrednie

Do naszego zespołu poszukujemy programisty, który będzie odpowiedzialny za rozwój systemów e-commerce tworzonych w języku PHP.
Stanowisko: MID PHP Developer

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość PHP 5 & 7
Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych - głównie MySQL
Praktyczna znajomość JavaScript, HTML5, CSS, jQuery, Bootstrap
Dobra znajomość języka angielskiego - niezbędna do czytania dokumentacji
Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów klientów
Mile widziane doświadczenie w pracy z platformą Magento 1 i 2 i innymi rozwiązaniami e-commerce
Mile widziane doświadczenie w zwinnych metodykach pracy (Agile/Scrum)
Znajomość popularnych frameworków PHP (np. Laravel, Symfony, Zend)
Mile widziana umiejętność efektywnej pracy z GIT, Composer

Opis stanowiska:
Tworzenie oprogramowania w technologii PHP
Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanych projektów
Bezpośredni kontakt z klientami w celu rekomendowania i wypracowywania rozwiązań
Weryfikacja, ewaluacja i implementacja potrzebnych zmian
Dzielenie się wiedzą w ramach zespołu
Nauka nowych technologii pod okiem doświadczonych członków zespołu
Zaangażowanie i pomysłowość

Oferujemy:
Umowę o pracę lub B2B - zależnie od preferencji
Możliwość pracy zdalnej w 100% lub w biurze
Wynagrodzenie początkowe 5 000 - 8 000 zł netto - w zależności od kompetencji
Ośmiogodzinny dzień pracy, 5 dni w tygodniu
Możliwość zwiększania swoich kwalifikacji

Wyślij swoje CV na adres: praca@network-interactive.pl dodając w tytule REKRUTACJA.
Osoba kontaktowa: Piotr Zając (tel. +48 504 467 887)

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem oraz dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).

Dodano dnia: 03-06-2020

Network Sp. ZO.O.

Zobacz wszystkie oferty Network Sp. ZO.O.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy