New Business Developer

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Grupa Kapitałowa TenderHut to grupa spółek specjalizujących się w szeroko pojętym sektorze IT. Financial Times ujął nas w rankingu FT1000, jako jedną z 1000 najszybciej rozwijających się spółek w Europie na miejscu 23 (1 miejsce w Polsce). Zonifero to produkt z branży Real Estate, który otrzymał nagrodę w ramach Central European Startup Awards dla najlepszego startupu IoT w Polsce. W związku z brawurowym rozwojem Zonifero szukamy osoby, która odpowiadając za sprzedaż produktu, zostanie częścią naszego sukcesu w Polsce i za granicą.

Obowiązki:

-Obsługa ofertowania klientów korporacyjnych (współpraca z działem produktowym, analiza potrzeb i zapytań, przygotowywanie ofert, umawianie spotkań i prowadzenie prezentacji, negocjacje cenowe i zakresowe, zbieranie informacji zwrotnej, finalizacja zakupu)
-Uczestnictwo w wydarzeniach branżowych: prowadzenie prezentacji, zbieranie zapytań, kontynuacja relacji z klientem po wydarzeniu

Oczekiwania:

-Angielski na poziomie C1
-Doświadczenie w sprzedaży B2B
-Dyspozycyjność do delegacji i wyjazdów zagranicznych
-Motywacja i zapał do pracy

Dodatkowe atuty:

-Znajomość branży Real Estate
-Wiedza z obszaru projektów IT
-Dodatkowy język obcy
-Prawo jazdy

Oferujemy:

-Pracę na pełen etat w Warszawie
-Doświadczenie biznesowe w 300-osobowej grupie kapitałowej
-Atrakcyjne portfolio klientów i rozpoznawalną markę w środowisku
-Ciekawą pracę w branży nowych technologii
-Elastyczne formy współpracy i atrakcyjne modele wynagrodzeń

Dodano dnia: 23-06-2020

Zonifero

Zobacz wszystkie oferty Zonifero

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy