Full Stack Developer (JavaScritp + Django)

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Jeśli lubisz start-upy i swobodę w działaniu to na pewno odnajdziesz się w naszym skromnym zespole. Stawiamy od zera prosty serwis internetowy w branży motoryzacyjnej.

Zakres obowiązków:
-Implementacja backendu w Django.
-Implementacja frontendu w … (do ustalenia).
-Integracja z zewnętrznymi dostawcami usług.
-Pisanie testów (w późniejszym etapie lub wcale).

Wymagania:
-Komercyjne doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych.
-Dobra znajomość: Git, NPM, Webpack, HTML, CSS, LESS, Django CMS, JavaScript
-Znajomość dowolnego z frameworków: React, Angular/Angular.js, Vue.js
-Doświadczenie z bazami danych SQL
-Możliwość pracy z domu
-Opcjonalnie znajomość: Gerrit, Jenkins, zagadnienia związane z AWS

Oferujemy:
-Współpracę na zasadach B2B
-Elastyczne godziny pracy (możliwość 8-godzinnej pracy o dowolnej porze)
-Pracę w małym zespole
-Duża niezależność w pracy

Dodano dnia: 06-07-2020

Poznaj Dealera

Zobacz wszystkie oferty Poznaj Dealera

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy