Konsultant Business Intelligence

Lokalizacja: Radom

Ogłoszenie Bezpośrednie

Humansoft sp. z o.o. jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą. Posiadamy blisko 30 lat doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu własnego oprogramowania ERP, B2B, B2C, EDI i Business Intelligence. Realizujemy projekty dla największych, strategicznych firm przy użyciu najwydajniejszego na rynku systemu Business Intelligence. Posiadamy jeden z najbardziej doświadczonych
i wykwalifikowanych zespołów wdrożeniowych w Polsce. Humansoft to firma gdzie pracują ludzie
z pasją i zaangażowaniem. Gwarantujemy najwyższą kulturę pracy, ciągłą edukację i rozwój zawodowy.

OPIS STANOWISKA:
Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za poniższy zakres obowiązków:
• Analiza potrzeb biznesowych klienta w zakresie analizy danych i raportowania,
• Projektowanie i tworzenie aplikacji Business Intelligence od podstaw
• Wdrożenie i administrację systemów Business Intelligence
• Wizualizacje danych przy użyciu zaawansowanych raportów i dashboardów
• Kontakt z klientem, współpraca w trakcie wdrożenia rozwiązania
• Dokumentowanie zrealizowanych prac
• Prowadzenie szkoleń dla klientów.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:
• Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych
• Znajomość baz danych MSSQL , Oracle i innych
• Znajomość procesów ETL
• Podstawy programowania (zmienne i wyrażenia: if, else, for, case itp.)
• Znajomość dowolnego systemy Business Intelligence, np.: PowerBI, Tableau, Qlik
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej
• Umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych oraz technicznych
• Umiejętność pracy samodzielnej (organizacja czasu pracy)
• Chęć do rozwijania swojej wiedzy i poznawania nowych technologii
• Komunikatywność i otwartość oraz łatwość nawiązywania kontaktów
• Dokładność i terminowość
• Prawo jazdy kat. B

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:
• Znajomość środowiska Windows Server
• Znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JS, RWD)
• Znajomość GIT, Bitbucket, JIRA, AngularJS
• Doświadczenie w pracy z klientem, w szczególności „Klientem Korporacyjnym”

OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie i wysokie standardy pracy
• Antykorporacyjną atmosferę
• Możliwość wdrażania własnych pomysłów
• Dostęp do najnowszych technologii IT
• Szkolenia wewnętrzne oraz certyfikowane szkolenia zewnętrzne

Do CV dopisz klauzulę:
„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Humansoft Sp. z o.o. z /s w Radomiu (ul. Grabowa 15, 26-600 Radom, NIP: 796-23-95-376, Kapitał zakładowy: 1 050 000 PLN, KRS 0000048715, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego), zwanym dalej administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w rekrutacjach równoległych i przyszłych – na zbliżone stanowiska. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie – poprzez kontakt z Administratorem, przy czym nie wpływa to na czynności dokonane przed tym zdarzeniem. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody lub zaprzestania prowadzenia działalności oraz zatrudniania pracowników na stanowisku objętym rekrutacją i stanowiskach zbliżonych. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator nie przewiduje przekazywania danych podmiotom trzecim.
Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych można znaleźć na naszej stronie internetowej, w Polityce Prywatności.”

Dodano dnia: 07-07-2020

Humansoft

Zobacz wszystkie oferty Humansoft

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy