Kierownik Projektu IT (ubezpieczenia i bankowość)

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Pracujemy w międzynarodowym środowisku realizując projekty dla klientów z branży ubezpieczeniowej, gdzie odpowiadamy za całość procesu wytwórczego od zarządzania wymaganiami, wdrożenia i utrzymania systemów. Realizujemy ciekawe projekty dla znanych firm na rynku lokalnym i globalnym. Pracujemy zwinnie w najnowszych technologiach oraz w infrastrukturze chmurowej.
Sprawdź ofertę i aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

-Wykształcenie wyższe
-Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i prowadzeniu projektów IT
-Biegła znajomość języka angielskiego
-Praktyczna znajomość narzędzi oraz zagadnień związanych z metodyką prowadzenia projektów informatycznych
-Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
-Samodzielność, inicjatywa oraz orientacja na realizację celów
-Umiejętność:
budowania oraz utrzymywania dobrych relacji ze wszystkimi interesariuszami projektu
podejmowania decyzji, skutecznego reagowania w trudnych sytuacjach oraz szukania nowych rozwiązań
analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
-Mile widziane certyfikaty z metodyki zarządzania projektami: lean/agile/scrum

TWOJE ZADANIA

-Planowanie i realizacja projektów wdrożeniowych systemów informatycznych
-Zarządzanie zakresem i budżetem projektu
-Określanie celów i potrzebnych zasobów
-Planowanie, koordynacja i organizacja pracy zespołu analityków biznesowych, programistów, testerów, inżynierów systemowych
-Tworzenie planu oraz harmonogramu projektu, monitorowanie, raportowanie kluczowych parametrów i postępu prac w projekcie
-Identyfikacja ryzyka, eskalowanie problemów oraz przygotowywanie propozycji rozwiązań
-Budowanie, komunikowanie oraz utrzymywanie relacji z interesariuszami projektu
-Raportowanie wewnętrzne i do klienta
-Współpraca z doświadczonymi specjalistami realizującymi projekt

DLA CIEBIE

-Indywidualny plan szkoleń i konferencji
-Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
-Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
-Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

Zapraszamy do aplikacji przez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/kierownik-projektu-it-ubezpieczenia-i-bankowosc/

Dodano dnia: 22-07-2020

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy