IT System Administrator

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Poszukujemy specjalisty ds. Monitorowania, który dołączy do naszego zespołu. Na tym stanowisku będziesz częścią wysoce wydajnego zespołu ekspertów ds. Operacji usług aplikacji. Spotkasz zaangażowany, zorientowany na jakość i bardzo techniczny zespół, który rozumie różne narzędzia z obszaru IT. Dołączysz do międzynarodowego zespołu, który działa na całym świecie. Uzupełnia nas szerszy zespół specjalistów Wsparcia Operacyjnego, którzy koncentrują się na wsparciu L2 / L3 różnych innych narzędzi wspierających procesy ITIL. Oprócz możliwości wsparcia rozwijamy i wspieramy różne inne mniejsze narzędzia.

Główne obowiązki:
• Wsparcie techniczne operacji różnych aplikacji związanych z IT, ze szczególnym uwzględnieniem narzędzi do monitorowania, takich jak Netcool, Moogsoft, AppDynamics, Splunk, BigFix i innych narzędzi do automatyzacji
• Zarządzanie interfejsem naszego wsparcia L3 poprzez rozwiązywanie problemów i śledzenia ich aż do ich rozwiązania
• Udział w różnych projektach, np. migracja aplikacji do nowej infrastruktury, automatyzacja projektowania w celu samo naprawy
• Wdrażanie nowych wersji oprogramowania dla wymienionych narzędzi
• Tworzenie, ulepszanie dokumentacji i szkoleń dla naszych klientów na całym świecie

Wymagane kwalifikacje/umiejętności:
• bardzo aktywny jako członek zespołu w globalnym środowisku
• posiadanie silnych umiejętności komunikacyjnych na poziomie technicznym i zarządczym w języku angielskim
• doświadczenie w pracy z systemami Unix, podstawowa znajomość skryptów
• elementarne rozumienie relacyjnych baz danych
• ustalanie priorytetów oraz praca przy minimalnym nadzorze
• zachowywanie spokoju i skupianie się w trudnych sytuacjach
• doświadczenie w pracy z Netcool, Moogsoft, AppDynamics, Splunk lub BigFix
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (co najmniej 2 lata jako dział wsparcia L2 / L3 lub programista L3)
• praktyczne doświadczenie z narzędziami RPA, takimi jak IPcenter i Automation Anywhere
• znajomość JavaScript, Elasticsearch, RabbitMQ i MySQL
• Licencjat z informatyki lub dziedziny pokrewnej
• Certyfikat ITIL Foundation v3

Dodano dnia: 22-07-2020

HedOne

Zobacz wszystkie oferty HedOne

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy