Autosys Administrator

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Opis stanowiska:
- Ta rola obejmuje instalację Autosys, administrację instancjami Autosys, rozwiązywanie problemów związanych z infrastrukturą Autosys, administrację WCC, administrację EEM.
- Udzielanie porad dotyczących eskalacji / problemów / zapytań związanych z klientami na podstawie najlepszej wiedzy oraz niezwłoczne przekazywanie informacji zespołom i inżynierom INFRA, gdy wymagają ich interwencji.
- Planowanie i koordynacja aplikacji / przełączania awaryjnego infra podczas głównych wydarzeń, takich jak weekend w podczerwieni, testy BCM

Wymagane kwalifikacje:
- Doskonała znajomość obsługi problemów związanych z infrastrukturą i partiami
- Bardzo dobra znajomość Solaris 10, RHEL 5.x +
- Umiejętność pracy na platformach Unix i Windows, środowiskach klastrowych i znajomość podstawowej administracji serwerami (CPU / Memory)
- Znajomość poleceń Oracle DB i SQL

Kluczowe wymagania:
- Dyplom ukończenia studiów wyższych w zakresie informatyki, systemów informacji zarządczej lub certyfikaty zawodowe lub równoważne doświadczenie zawodowe w dziedzinie technologii informacyjnej
- Odpowiednie doświadczenie w administrowaniu Autosys r11.XX i nowszymi
- Pisanie Skryptów w Pythonie, Splunk i Shell
- Doświadczenie w narzędziach automatyzacji, takich jak IPSoft, Automation Anywhere i UI Path
- Zasady bezpieczeństwa, standardy szyfrowania
- Sieć, DNS, pamięć masowa

Wynagrodzenie: od 17.500 brutto do 19.500 brutto PLN/UoP

Dodano dnia: 22-07-2020

HedOne

Zobacz wszystkie oferty HedOne

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy