Full Stack Web Developer

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Cpl Jobs is a part of the larger European recruitment and HR services group, Cpl Resources. We help the greatest talents to develop their careers and enable leading companies on the Polish and European market to find the best professionals.
For our Client, dynamic global IT company, we are looking for:

Opis stanowiska:
Jako Fullstack Web Developer z pasją i zaangażowaniem będziesz tworzyć aplikacje w branży finansowej oraz pracować w międzynarodowym zespole w oparciu o zwinne metodyki i profesjonalny proces wytwarzania oprogramowania. Będziesz mieć możliwość rozwijania się w obszarze One Click Deployment, Clean Code, Behavior Driven Development, Automation First itp. Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach w oparciu o nowoczesne metodyki oraz daje duże możliwości pogłębiana wiedzy technicznej, biznesowej oraz umiejętności interpersonalnych.

Wymagania:
• Min. 2-letnie doświadczenie komercyjne w wytwarzaniu aplikacji webowych
• Znajomość technologii webowych: Angular, React, Responsive Design, HTML5, CSS3, XML, JavaScript, Selenium, Servlets, Web Services
• Umiejętność programowania w językach obiektowych (Java)
• Biegłość w praktykach wspierających programowanie zwinne: SCRUM, Continuous Integration / Continuous Delivery, Test Driven Development
• Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Doświadczenie w rozwijaniu wysoko-dostępnych systemów (high availability systems) będzie dodatkowym atutem
• Ukończone studia inżynierskie lub magisterskie z dziedziny nauk ścisłych
• Znajomość SQL mile widziana;

Nasz klient oferuje:
• Szkolenia zawodowe i językowe
• Benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych
• Abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit
• Możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej
• Umowę o pracę na czas nieokreślony
• Elastyczny czas pracy
• Wsparcie w relokacji
• Wyjazdy integracyjne;
• Bezpłatne miejsca parkingowe;

Dodano dnia: 30-07-2020

Cpl Jobs

Zobacz wszystkie oferty Cpl Jobs

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy