Social Media Manager

Lokalizacja: Rzeszów

Ogłoszenie Bezpośrednie

Jesteśmy Ideo Force i zajmujemy się promocją w Internecie. Wywodzimy się z Ideo – Agencji Interaktywnej i Internet Software House, działającej od 1999 roku. W naszej grupie zatrudniamy ok. 200 pasjonatów, a zarazem specjalistów w swoich dziedzinach.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: Social Media Manager

Miejsce pracy: Rzeszów

Znasz social media na wylot? Potrafisz tworzyć ciekawe treści, wiesz jak angażować odbiorców i prowadzić profile? W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

Zakres obowiązków:

• prowadzenie profili (Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Snapchat)
• przygotowanie ciekawych postów
• rozbudzanie i angażowanie fanów na profilach klientów
• udział w planowaniu strategii w kanałach społecznościowych
• zarządzanie reklamami w social mediach
• wykazywanie się kreatywnością i nowatorskim podejściem do zadań

Szukamy osób, które:

• znajomość mechanizmów i regulaminów portali społecznościowych
• posiadają doświadczenie w prowadzeniu profili dla firm, marek i organizacji
• są pomysłowe i myślą nieszablonowo
• śledzą trendy e-marketingowe
• marzą o pracy dla znanych marek
• z zaangażowaniem podchodzą do każdego zadania
• nie znają zwrotu "nie da się"

Jeśli dołączysz do naszego zespołu, możesz liczyć na:

• szansę wykazania się pomysłowością
• udowodnienie wszystkim jak powinno się odnosić sukces w social media
• swobodną atmosferę i przyjaznych ludzi
• możliwość pracy dla znanych marek
• realizację nietuzinkowych zadań
• elastyczne podejście firmy do pracownika
• należyte wynagrodzenie i liczne benefity pracownicze

Jeśli udało się nam zainteresować Cię tą ofertą, nie daj się prosić! Wyślij do nas swoje CV i list motywacyjny na adres praca@ideoforce.pl podając w temacie nazwę stanowiska, na jakie aplikujesz oraz swoje imię i nazwisko. Prosimy również o nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików.

Klauzula

Jeśli chcesz wziąć udział tylko w tej rekrutacji dopisz następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Force Sp. z o.o. w celach realizacji procesu rekrutacji.

Możesz też wziąć udział nie tylko w tej rekrutacji, ale w rekrutacjach prowadzonych w przyszłości na inne stanowiska. Jeśli interesuje Cię taka opcja dopisz następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Force Sp. z o.o. również w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem, przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ideo Force Sp. z o.o.
ul. Lubelska 42
35-233 Rzeszów
www.ideoforce.pl

Dodano dnia: 31-07-2020

Zobacz wszystkie oferty Ideo Force Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy