Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. ofertowania technicznego

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Naszym Klientem jest firma dostarczająca kompleksowe rozwiązania ważące, dla wszystkich sektorów przemysłu. Obecnie poszukujemy osoby ze zmysłem technicznym, gotowej do rozwoju na stanowisku: Specjalista ds. ofertowania technicznego

Zakres obowiązków:
• Analiza potrzeb klientów w zakresie systemów wagowych i integracji systemów IT;
• Tworzenie innowacyjnych pomysłów i rozwiązań;
• Sporządzanie atrakcyjnych ofert handlowych wraz z technicznym doradztwem dla Przedstawicieli Handlowych i dla Klientów;
• Aktywne zarządzania stroną kosztową ofert;
• Aktywne wsparcie Przedstawicieli Handlowych w negocjacjach kontraktów;
• Aktywne uczestnictwo w podnoszeniu konkurencyjności firmy (rozwój produktów i systemów, wykorzystanie możliwości produktów oraz systemów – np. mierniki i oprogramowanie).
• Aktywne zarządzanie danymi w programach wspierających zarządzanie (SAP, CRM itd. ) - zapewnienie właściwej i rzetelnej komunikacji z pozostałymi działami firmy.

Oczekiwania:
• znajomość i umiejętność rozumienia schematów automatycznych – warunek obligatoryjny;
• min. dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);
• wykształcenie techniczne (mile widziana kierunki: automatyka, informatyka);
• doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach, w branży technicznej (automatyka przemysłowa, informatyka, inżynieria);
• znajomość programowania PLC;
• znajomość układów pomiarowych;
• czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie, w pełnym wymiarze godzin pracy, w oparciu o umowę o pracę;
• Motywujący system premiowy;
• Niezbędne narzędzia pracy;
• Stanowisko o wysokim poziomie samodzielności;
• Pracę w międzynarodowym zespole specjalistów.

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.
Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Dodano dnia: 06-10-2020

DPM Sp. z o. o.

Zobacz wszystkie oferty DPM Sp. z o. o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy