Tech Lead

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Wspierając działania naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Architekta IT, który wesprze organizację w rozwoju technologicznym i będzie partnerem biznesowym dla rozwoju produktów. Osoba na tym stanowisku poza projektowaniem architektury systemu będzie odpowiedzialna również za nadawanie technologicznego kierunku dla prac programistycznych.

Rozwój na stanowisku - możliwość objęcia stanowiska Architekt IT oraz CTO.

Zadania:
- Projektowanie architektury systemu
- Zarządzanie strukturami bazodanowymi
- Szacowanie pracochłonności prac programistycznych i architektonicznych oraz wymagań niezbędnych do realizacji zadań projektowych
- Przygotowywanie wymagań technicznych i jakościowych
- Nadawanie technologicznego kierunku dla prac programistycznych
- Monitorowanie wydajności oprogramowania
- Zarządzanie projektami w metodologii Scrum oraz wykorzystywanie rozwiązań DevOps
- Mentorowanie pracom zespołu developerskiego
- Wsparcie w kontakcie z klientem, wpływ na rozwój relacji biznesowych

Wymagania:
- Minimum 7-letnie doświadczenie na stanowisku odpowiedzialnym za projektowanie/implementację rozwiązań z wykorzystaniem technologii frontendowych oraz backendowych
- Wiedza z zakresu wzorców projektowych i architektonicznych, relacyjnych baz danych
- Komercyjne doświadczenie w wykorzystywaniu Typescript, JavaScript, React, Node oraz SQL
- Znajomość narzędzi i technik wsparcia procesu wytwórczego
- Doświadczenie w byciu mentorem dla zespołu programistów oraz nadawania kierunku i wizji pracy
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Oferujemy:
- Elastyczne formy zatrudnienia
- Dofinansowanie do indywidualnych kursów i szkoleń
- Elastyczny czas pracy
- Fantastyczną lokalizację biura w Krakowie
I wiele więcej... o czym chętnie nasz Klient opowie na rozmowie F2F :)

Dodano dnia: 16-10-2020

Talent Place

Zobacz wszystkie oferty Talent Place

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy