Programista Frontend - Angular

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Dołącz do naszych zespołów pracujących nad rozwojem produktów z obszaru Internetu Rzeczy lub bankowości. Zespóły składają się z młodych i ambitnych osób, których priorytetem jest ciągły rozwój i doskonalenie. Świetna atmosfera pracy jest naszym atutem, który podkreśla każdy pracownik. Produkt jest tworzony w oparciu o najnowsze technologie, co daje ogromne możliwości rozwoju.

PROFIL PRACOWNIKA

-Bardzo dobra znajomość frameworka Angular 6+ oraz Angular Styleguide
-Doświadczenie w RxJS, Typescript/ECMAScript
-Bardzo dobra znajomość HTML5 oraz CSS3
-Doświadczenie w REST
-Dobra znajomość i swoboda pracy z GIT
-Mile widziane również:
Umiejętność pisania testów automatycznych Jasmine/Karma
Znajomość frameworka ReactJS, node.js i npm
Kompetencje w używaniu webpack oraz docker
Wiedza w stosowaniu zasad clean code oraz UX, jak i również innych języków programowania np. Java, Go, Python
znajomość .NET Core lub postgreSQL

TWOJE ZADANIA

-Projektowanie i programowanie obiektowe
-Implementacja interfejsu użytkownika i logiki aplikacji biznesowych

DLA CIEBIE

-Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
-Elastyczne godziny pracy
-Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
-Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
-Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
-Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
-Bezpośrednio na naszym kampusie: na centrum medyczne iMed24, strefę rekreacyjną, z basenem i siłownią, a nawet stołówka
-Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)

Zapraszamy do aplikacji przez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/programista-frontend-angular/

Dodano dnia: 26-10-2020

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy