Inżynier Systemowy / Security

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Opis stanowiska:

Prowadzenie wdrożeń i wsparcie techniczne klientów w zakresie technologii firm światowych potentatów IT np. VMware, Microsoft, oraz bezpieczeństwa. Ustawiczne kształcenie technologiczne w wybranych obszarach z czynnym udziałem we wdrażaniu dużych i wymagających projektów. Aktywne testowanie nowych produktów i technologii wchodzących w skład stale rozwijanego portfolio firmy oraz indywidualny rozwój oczekiwanych przez firmę kompetencji.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Zaangażowanie i komunikatywność
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną, pisemną oraz czytanie dokumentacji technicznej

Dobra znajomość (najlepiej potwierdzona certyfikatami) jednej z poniższych technologii będzie dodatkowym atutem:

• technologii VMware
• technologii Microsoft (Windows Server 2012+, Windows 10, technologii chmurowych, SCCM lub innych w obszarze infrastrukturalnym)
• bezpieczeństwo informatyczne najlepiej znajomość technologii jak np. Azure Sentinel, Carbon Black, SentinelONE, czy Crowdstrike.

Oferujemy:

• Szkolenia z zakresu obsługiwanych technologii oraz Cloud
• Ciekawe zróżnicowane projekty i możliwości rozwoju
• Pracę w młodym, przyjaznym i chętnie dzielącym się wiedzą zespole
• Dodatkowe premie
• Kartę MultiSport
• Dodatkowe ubezpieczenie
• Elastyczną formę współpracy – B2B, bądź umowę o pracę
• Długoterminową współpracę

Dodano dnia: 26-10-2020

Greeneris Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Greeneris Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy