Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Analityk/Wdrożeniowiec technologii Microsoft

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Poszukujemy zainteresowanych osób rolą Analityka/Wdrożeniowca technologii Microsoft do biura klienta w Warszawie.
Nasz klient to ekspert we wdrożeniach rozwiązaniach opartych o możliwości Office 365, w tym SharePoint Online, Power Apps i Power Automate.
Każdy z naszych klientów posiada inne potrzeby i wymaga indywidualnego, kreatywnego rozwiązania. Bez programowania.

Oferta klienta przewiduje pracę zdalną/stacjonarną w proporcjach 50/50 oraz pracę w małym i zgranym zespole składającym się z 2/3 osób, środowisko oparte na współpracy oraz konkurencyjne wynagrodzenie!
Głównymi obowiązkami analiza wymagań, wdrażanie rozwiązań wykorzystujących Office365 i Power Platform, modelowanie informacji i wsparcie użytkowników końcowych.

Główne zadania:
Analiza wymagań klienta
Wdrażanie rozwiązań wykorzystujących Office365 (w szczególności Power Apps, Power Automate, SharePoint Online)
Budowanie modelu danych w Common Data Service
Administrowanie usługą Office 365
Szkolenie i zdalne wsparcie użytkowników końcowych

Wymagania:
Znajomość funkcji platform w Office365 (Teams, SharePoint Online, Planner, Microsoft To-Do, Power Apps, Power Automate)
Umiejętność zbierania i strukturyzowania wymagań
Umiejętność modelowania architektury informacji

Ta praca JEST dla Ciebie jeśli:
ekscytuje Cię to co rozwiązania Microsoft mają do zaoferowania
lubisz poznawać różne modele biznesowe i znajdować ciekawe rozwiązania
lubisz mieć wpływ na pracę innych ludzi
lubisz się uczyć i rozwijać
dbasz o wysoką jakość swojej pracy
lubisz pracować blisko z klientem
cenisz szczerość i otwartość w komunikacji

Wynagrodzenie do 11 000 netto + VAT B2B / msc (w zależności od umiejętności i doświadczenia);
Praca w małym i zgranym zespole składającym się z 2/3 osób. - Środowisko oparte na współpracy, które kładzie nacisk na ciągłe uczenie się i zachęca do uczenia się nowych technologii;
Elastyczne środowisko pracy.

Dodano dnia: 01-12-2020

HedOne

Zobacz wszystkie oferty HedOne

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy