Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Analityk Biznesowy IT

Lokalizacja: Kielce

Ogłoszenie Bezpośrednie

ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Od 17 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.
ESKOM ma status partnerski HPE, jest Złotym Partnerem Microsoft oraz pracuje na rozwiązaniach oferowanych przez Red Hat, czego potwierdzeniem jest status Red Hat Premier Business Partner. Wdrożyliśmy i przestrzegamy procedur, posiadamy również certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji wg norm PN-EN ISO 9001:2015, ISO/IEC 27001:2013.

Wraz z rozwojem zespołu w Kielcach (okolice Parku Technologicznego) szukamy osoby na stanowisko Analityka Biznesowego z obszaru IT.

Zadania:

- Zbieranie i analiza wymagań klienta biznesowego związanego z budową i rozwojem systemów, rozwiązań IT,
- Formułowanie wymagań biznesowych,
- Projektowanie oraz analiza biznesowa nowych produktów i usług IT,
- Przygotowanie produktów analizy biznesowej zgodnie z obowiązującą metodyką,
- Uzgadnianie produktów analitycznych z interesariuszami,
- Koordynacja procesu wdrażania rozwiązań informatycznych oraz doradztwo w zakresie użytkowania wdrożonych rozwiązań,
- Tworzenie elementów komunikacyjnych pomiędzy bazami SQL systemów informatycznych,
- Testy funkcjonalne,
- Tworzenie dokumentacji analitycznej oraz dbałość o jej jakość, spójność i kompletność.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe informatyczne,
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – (C1/C2)
- Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Windows,
- Bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office,
- Bardzo dobra znajomość środowiska SQL Server Management Studio,
- Dobra znajomość oprogramowania Jira, Confluence,
- Zdolności analityczne,
- Umiejętność zarządzania projektami i tworzenia dokumentacji projektowej,
- Umiejętność współpracy na pograniczu IT i biznesu.

Oferujemy:

- Długoterminową współpracę,
- Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie,
- Możliwość pracy w biurze w Kielcach,
- Możliwość certyfikacji w ramach partnerstw technologicznych.

W dokumentach prosimy o zamieszczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ESKOM IT Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Puławskiej 543, 02-844 Warszawa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.
Zakres przetwarzanych danych wynika z udostępnionego przez Pana/Panią dokumentu cv, a przetwarzanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji procesów rekrutacyjnych”
Informujemy:
Przetwarzane dane mogą być udostępnianie innym administratorom danych osobowych powiązanym lub współpracującym z ESKOM IT sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych.
Przetwarzanie odbywa się na podstawie wyrażonej zgody do czasu jej ewentualnego wycofania oraz na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń do czasu ich ustawowego wygaśnięcia.
Zgoda może zostać cofnięta w dowolnym czasie, jednak nie wpłynie to na przetwarzanie dokonane przed jej wycofaniem.
Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania danych przez administratora, prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych oraz prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
Kontakt z powołanym przez administratora Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail iod@eskom.eu„.

Dodano dnia: 08-01-2021

ESKOM IT Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty ESKOM IT Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy