Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Systemu Comarch BI

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Wdrażałeś BI dla systemu Comarch? Chcesz dołączyć do stabilnej firmy, rozwijać obszar i znaczenie IT w przedsiębiorstwie?
Nie zwlekaj, prześlij CV już dziś!

Dla firmy produkcyjnej z branży przemysłowej pilnie poszukujemy kandydatów na nowo tworzone stanowisko:

Specjalista ds. Systemu Comarch (BI)
Miejsce pracy: Koło

Kluczowe zadania:

- zbudowanie hurtowni danych, tworzenie raportów BI dla kadry menedżerskiej
- wdrożenie i dostosowanie BI dla systemu ERP Comarch
- bieżące wsparcie (helpdesk) użytkowników systemu ERP w zakresie obiegu dokumentów i raportowania
- interpretacja danych, analiza wyników z wykorzystaniem technik statystycznych

Oczekiwania wobec Kandydatów:

- min. 2-3-letnie doświadczenie na tego typu stanowisku
- doświadczenie we wdrożeniu BI
- wykształcenie min. średnie, kierunkowe, mile widziane wyższe
- zaawansowana znajomość funkcjonalności głównych modułów Comarch ERP XL
- znajomość modułu BI dla systemu Comarch ERP
- znajomość obiegu dokumentów w przedsiębiorstwie
- znajomość T-SQL, MS SQL Server
- zaawansowana znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
- znajomość języka angielskiego (czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej)
- otwartość, umiejętność jasnej komunikacji z biznesem i użytkownikami końcowymi
- samodzielność w rozwiązywaniu problemów
- dobra organizacja pracy własnej
- prawo jazdy kat. B (czynne)

Oferujemy:

- stałą, stacjonarną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- umowę o pracę, pełen etat (8:00 - 16:00)
- odpowiedni do stanowiska poziom wynagrodzenia
- narzędzia: telefon, laptop
- benefity (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zajęcia sportowe)
- możliwość częściowej pracy zdalnej
- przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie

CV prosimy przesłać na adres e-mail: kh@recruitmentsolutions.pl

Prosimy o dopisanie numeru referencyjnego KH02/21RS w tytule e-maila.

Dane kontaktowe:
Recruitment Solutions
Krystyna Hołoga
ul. Stanisława Leszczyńskiego 4 lok. 29
50-078 Wrocław
tel. +48 531 465 004
Agencja doradztwa personalnego nr 2505.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „Recruitment Solutions” Krystyna Hołoga moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6.1.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Administratorem danych osobowych jest „Recruitment Solutions” Krystyna Hołoga z siedzibą przy ul. Stanisława Leszczyńskiego 4 lok. 29, 50-078 we Wrocławiu.
Przedmiotowe dane osobowe są zbierane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, ich podanie jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji niniejszego celu. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnych pracodawców oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
Przedmiotowe dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od daty ich wprowadzenia do bazy lub od daty ostatniego kontaktu z kandydatem, w zależności od tego, która data jest późniejsza.
Wyrażona zgoda może być wycofana w dowolnym momencie.

Dodano dnia: 09-01-2021

Zobacz wszystkie oferty Recruitment Solutions

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy