PHP Developer

Lokalizacja: Łódź

Jeśli posiadasz doświadczenie z rozwiązaniami webowymi, interesuje Cię e-commerce, posiadasz dobre umiejętności pracy z czystym kodem to oferta naszego Klienta jest dla Ciebie!

Szukamy Programisty PHP, który dołączy do zespołu rozwijającego największy e-commerce w Polsce.

Zadania na Twoim nowym stanowisku będą dotyczyć:
• udziału w projektach z zakresu e-commerce dla B2C i B2B
• uczestniczenia w projektach CMS, CRM, ERP, WMS na potrzeby realizacji projektów wspierających E-commerce
• rozbudowy oraz utrzymania obecnych aplikacji internetowych/intranetowych
• tworzenia nowych aplikacji

Chcielibyśmy, abyś posiadał/a:
• min. dwuletnie doświadczenie w programowaniu w PHP5, w tym praktyczną znajomość programowania obiektowego
• znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk programistycznych, w tym umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (SVN i/lub GIT)
• znajomość technologii internetowych JavaScript, CSS, HTML, XML, AJAX, jQuery
• znajomość relacyjnej bazy danych MySQL, MSSQL
• znajomość zagadnień skalowalności, wydajności i bezpieczeństwa aplikacji internetowych
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• umiejętność wykorzystywania narzędzi do testowania aplikacji i frameworków

Mile widziana będzie:
• podstawowa umiejętność pracy w środowisku Linux
• znajomość frameworków i szablonów: Smarty, Zend, Symphony 2
• orientacja w obszarach e-commerce
• znajomość innych systemów baz danych

Zapewniamy:
• umowę o pracę i pensję zawsze na czas
• wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci
• możliwość realizacji własnych pomysłów
• szansę na awans
• ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
• kartę MultiSport dla dobrej formy
• pomoc i opiekę naszej fundacji dla Ciebie i Twoich bliskich
• zniżki na produkty w sklepie

Dodano dnia: 16-02-2021

Danka Szczepaniak

Zobacz wszystkie oferty Danka Szczepaniak