Administrator Systemu SAP

Lokalizacja: Rzeszów

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

• Wsparcie pracy użytkowników systemów SAP
• Udział w nowych projektach rozwiązań
• Wsparcie w przygotowaniu raportów
• Obsługa problemów występujących u użytkowników systemach SAP
• Analiza błędnych sytuacji w systemie
• Monitorowanie działań systemowych
• Wskazywanie obszarów wymagających optymalizacji
• Konsultacje z użytkownikami

Wymagania:

• Znajomość praktyczna systemu SAP - minimum jednego z modułów (wymaganie konieczne): EWM SD, MM,PP, Hybris, BW, Basis
• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów technicznych oraz biznesowych
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
• Umiejętność organizacji pracy
• Wysoka kultura osobista i komunikatywność
• Chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji oraz zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
• Inicjatywa i zaangażowania w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
• Umowę o pracę
• Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe
• Karty Multi Sport
• Szkolenia i rozwój
• Udział w dużych projektach informatycznych

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych procesów rekrutacji, prowadzonych przez PRO-Search, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)”. Administratorem danych jest PRO-Search z siedzibą w Krzemienicy 649B, 37-127 Krzemienica, NIP:8151754155, REGON:180350660. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich usunięcia/poprawiania. Zebrane dane osobowe zostały przez Panią/Pana podane dobrowolnie.

Dodano dnia: 10-06-2021

PRO-Search

Zobacz wszystkie oferty PRO-Search