Java Developer

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:
1. Projektowanie aplikacji backendowych oraz wsparcie podczas wdrożeń rozwiązań
2. Wytwarzanie oprogramowania zgodnie z przyjętymi standardami oraz dobrymi praktykami programistycznymi
3. Udział w w budowaniu procesów CI/CD
4. Optymalizacja kodu z uwzględnieniem aspektów wydajnościowych
5. Opcjonalnie: wprowadzanie drobnych zmian na frontendzie
6. Współpraca z zespołem projektowym w modelu zwinnym.

Wymagania:
1. Minimum 4 – letnie doświadczenie komercyjne jako Developer Java
2. Zaawansowana znajomość Java 8 oraz JVM
3. Praktyczna znajomość: Spring, Java EE, JMS, JPA, RabbitMQ / Kafka
4. Doświadczenie w projektowaniu aplikacji w architekturze microserwisów
5. Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL / PostgreSQL)
6. Doświadczenie w pracy z narzędziami: Gitlab, Artifactory, Jenkins, Maven, Gradle
7. Mile widziana znajomość Angular

Oferujemy:
1. Pracę z dowolnego miejsca na ziemi oraz elastyczny czas pracy :)
2. Projekty, w których będziesz mógł/mogła zostać na dłużej
3. Zgrany i doświadczony zespół, chętnie dzielący się wiedzą
4. Możliwość realnego rozwoju w strukturach firmy

Dodano dnia: 11-06-2021

Hobly Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Hobly Sp. z o.o.