Data Analyst

Lokalizacja: Poznań

Czy kiedykolwiek chciałeś/aś tworzyć rozwiązania ułatwiające życie milionom ludzi?

Z nami możesz na co dzień mierzyć się z tym wyzwaniem i dostarczać oprogramowanie dla największych banków w Polsce!

Od lat współpracujemy z liderami w sektorze finansowym - m.in. Santander, mBank, PKO BP czy Credit Agricole - z powodzeniem realizując nawet najbardziej wymagające projekty.

Aktualnie do zespołu Analytical CRM poszukujemy osoby na stanowisko Data Analyst, która chciałaby uczestniczyć w dużych projektach i nie boi się przejmowania odpowiedzialności za tworzone rozwiązania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Głównym wyzwaniem będzie kreowanie wartości biznesowej z dostępnych zasobów bazodanowych. Wśród codziennych zadań znajdą się m.in. wgrywanie oraz modyfikacja kampanii w SF z wykorzystaniem SQL Developer (baza Oracle), a także weryfikacja merytoryczna treści kampanii (MS Excel + VBA).

IDEALNY KANDYDAT POSIADA

- wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

- wysokie zdolności analityczne

- bardzo dobrą znajomość SQL Developer (baza Oracle) oraz pakietu MS Office, szczególnie MS Excel + VBA

- komunikatywność, łatwość uczenia się i otwartość na nowe zadania

- umiejętność pracy w oparciu o metodyki Agile

- mile widziane: znajomość języka Python; doświadczenie na podobnym stanowisku; obycie w pracy z systemami i technologiami IT

OFERUJEMY

- możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w obszarze analitycznym

- długofalową współpracę w doświadczonym zespole i w pozytywnej atmosferze

- pracę w trybie hybrydowym - częściowo zdalnie, częściowo w biurze w Poznaniu

- ubezpieczenie grupowe PZU

- dofinansowanie do opieki medycznej Luxmed i karty Multisport Plus

- imprezy integracyjne, firmowe konkursy i rywalizacje sportowe

Dodano dnia: 17-06-2021

Consdata Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Consdata Sp. z o.o.