senior software engineer (.Net)

Lokalizacja: Katowice

Dla naszego klienta z branży specjalizującej się w automatyce przemysłowej oraz rozwiązaniach informatycznych szukamy kandydata na stanowisko senior software engineer, więc jeśli masz doświadczenie w pracy z .NET i jesteś ambitną, lubiącą wyzwania osobą, to ta oferta jest skierowana do ciebie! Zapraszam do kontaktu.

oferujemy:
- praca w międzynarodowym środowisku u lidera w dziedzinie automatyzacji przemysłowej i rozwiązań informatycznych
biuro zlokalizowane w centrum Katowic
- szeroki zakres benefitów pozapłacowych - karta sportowa, prywatna opieka zdrowotna wraz z ubezpieczeniem, premia roczna
- możliwość rozwijania swoich kompetencji dzięki licznym kursom i szkoleniom

zadania:
- projektowanie i wdrażanie oprogramowania funkcji sterowania ruchem w narzędziach programowych komputerowych i internetowych dla symulacji 3D i konfiguracji produktów do kontroli ruchu i sterowników
- nadzorowanie pracy mniej doświadczonych inżynierów
- analizowanie, projektowanie oraz testowanie oprogramowania

oczekujemy:
- wykształcenia wyższego z informatyki, inżynierii mechanicznej, elektrotechniki czy inżynierii komputerowej
- min. 5 lat doświadczenia w projektowaniu i implementacji oprogramowania przy użyciu .NET oraz metod projektowania obiektowego
- doświadczenia z aplikacjami dekstopowymi Windows przy użyciu Microsoft Visual Studio i technologii .NET (C#, C++/CLI, WPF)
- doświadczenia z GIT
- doświadczenia w technikach projektowania modeli np. UML
- wiedzy na temat procesów i zasad tworzenia oprogramowania (Agile/Scrum i CI/CD)
- znajomości j. angielskiego (min. B2/C1)

Dodano dnia: 24-06-2021

Randstad Polska Sp. z o.o

Zobacz wszystkie oferty Randstad Polska Sp. z o.o